Erotik sohbet fantezileri

serkan balcı     07-08-18     Genel     Erotik sohbet fantezileri

Lütfen dikkat: Erotik Seks hikayeleri.net TÜM metinler, eylemler ve kişiler kurgu ve kurgusaldır. Hikayeler ve resimlerdeki tüm aktörler yaş! Bu platform, bir suç veya şiddetin yüceltilmesi olarak hizmet etmemelidir!

Sekiz saatlik çalışma bitti. Neyse. Güvenli yuvada evden uzakta bir şey yok. 
Son zamanlarda, tramvayda bulunan erkeklerin her zaman bana baktığını hissediyorum. Ben bundan hoşlanırdım. Bugün benim için sinir bozucu ve hatta bazen tehdit ediyor. Beni yalnız bırakmalısın …. 
Benimle, sadece dairemin ön kapısının güvenlik kilidine düştüğümde. Anahtarı iki kez büktüm ve sonunda kolay nefes alabiliyorum.

Bir saat sonra, ilk insanlar sohbete gelir. Tanıdıkların kimler bugün burada olacak? Çabuk akşam yemeği için bir şey. Geçmişte, Carlo’yla, bu her zaman günün en iyisiydi. Şimdi – sadece can sıkıcı bir yükümlülük. İkimiz de her zaman iş başında uzun ve sıkıcı bir gün geçirdikten sonra neye güldük ve dalga geçtik … 
O gittiğinden beri, apartmandaki kahkahalar ölmüştü. 
Sadece beni gürültülü ve telaşlı dünyaya götüren kıyafetlerden Orada … 
Monitörüm hayata geldi ve dünyaya açılan pencerem oldu.

Diskin monotonca uğultusu, gece boyunca bana rehberlik edecek arka plan gürültüsü olacak. 
Takma ad: ariane Açıklama: 26, bi, arıyor .. 
Önceden bi bi değildim ya da fark etmedim. Ben sadece Carlo’yla bir çift olurdum. Her şey bitti – tarih. Şimdi, kadınların durumla daha hassas ve empatik olduklarını hissediyorum. Aynı zamanda bir erkeğin dokunuşu ve okşamaları için …

Parmaklarım klavyenin üzerinde uçan kırlangıçlar gibi uçuyor. Bunu sadece son zamanlarda öğrendim – yeterli zamanım vardı. 
Ve önce tüm suratlar ve kısayollar. Bugün dili konuşabiliyorum – ikinci cildim oldu. 
Django, 29 zaten Bavyera’dan. Açıklama: Her zaman azgın ve .. her şeye açıktır 19/5, 
onun saldırgan ve kaba doğa sevmiyorum. Son zamanlarda benim için yaptığın Garip deneyimler: ılımlılık asmak yüzeyseldir ve bu şekilde devam erkekler: tasarısının Sentinel’ler … 
Onların boyutları hakkında sohbet tanımlayan bir kadını fark asla. Onun için önemli olacak – sadece: Güce sahip aslan kükrer.

Birçok erkek fantezileriyle kadınların gerçek ihtiyaçlarını birbirinden ayırt edemez … 
Son zamanlarda göğüslerim çok ağırdır. Cilt giderek daha fazla sıkıyor – uzun sürmeyecek, ve kural vücudumdan ve ruhumdan akacak … 
Carlo her zaman benim kucağımla gurur duydu …. 
Yavaşça sohbet odası doldurur. Giderek daha fazla ziyaretçi ve ziyaretçi geliyor. 
Ah, bir PC penceresi açılır. Adrian benim çorak kulübemde çalıyor.

Eğer sohbet etmek istersem, adam sorular sorar, yoksa orada olmazdım. 
Belki bana gelecek ve birlikte hayal etmeye, hissetmeye ve hissetmeye başlayacağız … 
Adrian: Kendini tarif et … 
Neredeyse tüm erkekler aynı şeyi başlatmalı. Hayal gücü ve peg kapalı hissediyor … Sığır pazarında veya Misswahl’da olduğu gibi .. 
Vücudunuzda sıcak, içeride nasıl göründüğü ile ilgilenmiyor. 
Adrian kontrolsüz devam ediyor: Kalıcı ..

Adrian: Nipellerin zaten zor mu? Ne şişmesi gerektiğini bilmiyorum. 
Adrian: Gel, senin markable kedi . Dudakların zaten ıslak. Kaçıyor musunuz? Bazı erkeklerde erotik bir sohbet fikri var. Kıvılcım atladığında dudaklarım ıslanır, şehvetli olduğumda, anladım ve algılandığımı hissediyorum. Adrian ile durum böyle değil. 
Adrian: Ne, utangaç mısın? Kurşun yorgunluğu geri dönüyor. Erotik sohbet bugün, gündelik hayatın hayal kırıklığının devam etmesidir. 
Adrian: Gel, uylukları yay, ben yetenekli bir kedi yalanıyım ..
Sohbet penceresini indiriyorum ve yavaşça dipsize girmesine izin veriyorum. Egomaniac kendini sunmasıyla mahzende yemeye devam etmeli mi?

Günlük yaşamda bu kadar kolay olsaydı, 
Lisa, 25, sohbete geliyor. 
Ben tıklayacağım. Akşam için iyi bir sona ihtiyacım var. Umarım buna uyacaktır. Artık fazla güç hissetmiyorum. 
Onu hissetmek, şımartılmak, onu sevmek hoşuma gidiyor. 
Vücudumuz sözleşmeli. Kendimi saçlarının ve cildinin kokusuna daldırıyorum. 
Kelebekler gibi ışık, elleri ihale göğüslerimi okşadı. Parmaklarım hareket halinde ve bornozumu açıyor. Benim sıcak parmak uçlarım şakacığımın sert hatlarını çevreliyor. Uyluklarım kendi başlarına açılır. Hadi Lisa, al beni, seni bekliyorum …

Cildim ısınır ve özlem yanmaya başlar. İhale kollarına düşmek ve sadece kendi ellerimle buluşmak istiyorum. 
Marianne sohbete geliyor: 36, bi. Onu sadece özlemimin sisiyle ve arzumla algılıyorum. Katılmak, hassasiyet dansımıza katılmak istiyor. 
Zevk için, sevişme, heyecan, duygusallıktan yeterince yararlanamıyorum ..

Parmakları benim klitorimden geçiyor. Şişer, büyük ve çok hassas olur. Sizin dilbenim uyluk iç karşısında dans ediyor. Ekranın önünde dağıtabilirdim. Şimdi çok ellere ihtiyacım var – yazı yazmak ve masaj yapmak, okşamak ve öpücükler için. Parmaklarımdan biri kucağımı okşadı ve diğeri klavyede bir dalışta aç kartalı gibi çöktü. Sadece ipliği kaybetmeyin – şimdi sıcak ve yumuşak ve açıkım .. 
Marianne parmağımı kıçımdan çekiyor. İçeri nasıl girdiğimi fark ettim. Şimdi sevmiyorum, ona acilen söyle.

Marianne: O kadar aceleci ol, git kendine, göreceksin, eğlenceli. 
Nasıl yapmak istemediğim bir şeyden zevk almam gerekiyor? Parmakları keskin hançerler gibi çarpıyor, merhamet bilmiyorlar. 
Flinch, donmaya başladım. Altımda zemin … çatlaklar ortaya, titriyor 
devam Hadi, seni istiyorum: Marianne eşek .. lanet 
ben serbest düşme değilim. Hiçbir şey ve kimse artık beni durduramaz. Yine güvenimi kötüye kullanan biri. Marianne asla kadın değil. O aptal ve ilkel bir adamdan başka bir şey değildir.

İnsanların rollerini ve cinsiyetlerini, derin şehvet ve meraktan değiştirmelerini umursamıyorum. Ama sonra dünyayı bir kadın olarak görmeyi, kadın gibi hissetmeyi, kadın gibi konuşmayı denemeliler… Ama ne hayal gücü ne de onun aklı yeterli. 
Öfke ve hayal kırıklığı ile ağlayabilirim. Lisa hala orada ve bana onu cezbediyor. Ekrandaki mektupları ve mesajları, korku sisindeki uzak ve erişilemeyen deniz fenerinin ışık yansımaları gibidir. 
Charly ortaya çıkıyor, iyi eski Charly.

Beni nasıl olduğunun hayırsever sorunuyla yakaladı. Bana bir pay alır. O benim, sadece ben, her şeyim. Lisa hala orada, saçlarımdan geçiyor, kulağımda parmaklarıyla oynuyor . İlk başta tereddütle, o zaman daha fazla duygusallık tekrar akmaya başlar. Bacaklarımı arzularına açarım . Charly ihale elleriyle dolaşıyor. Her yerde onun çevik ve çekici parmaklarını – her yerde hissediyorum. Ağzımı açarım ve erkeklik hissini – içimde, derinlerde. Yatağını yaladım ve gövdesini emdim, parmağı ağzımda şişer.
Islandım, dudaklarım özlemle şişiyor. Lisa benim klitoris üzerinde şefkatle emer ve onun güzel, büyük göğüsleri üzerinde oynarım. Sonunda Charly bana geliyor. Kayıyor ve gücü ve arzusuyla beni hissediyor. Üçümüz bir araya toplandık – hisset ve hisset ve hayal et …

Herkesten her birini emmeyi severim. Şiddetle, giderek daha sıkıca bana geliyor. Ellerimiz dolanır, bedenlerimiz birlikte büyür. Kafamı büküp Lisa’nın kucağına batıyorum. Hayatının nektarı gibi uyarılmalarını içmek istiyorum. Sonsuz azgın dilim dudaklarını yukarı ve aşağı hareket ettirir – tekrar tekrar. Sadece hissetmek ve hissetmek ve olmak istiyorum. 
Omurgadan yükselen heyecan dalgasını hissedebiliyorum. 
İkisine söylemek zorundayım, onların hassasiyet ve arzularının bana ne yaptığını paylaşmalıyım. Tutku dalgaları tarafından uzaklara taşındım.

Nefesim tekrar dinlenmek için yavaş yavaş geliyor. Utangaç parmaklarımı kucağımdan çıkar, bornozu kapat ve bilgisayarı kapat. cu sabah ……. 
Ben direkt yatmaya gidiyorum. Battaniyeyi başımın üzerine çekiyorum ve bir süre sonra ısınırım. Yanımdaki yer boş kalıyor.

 

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?