Dökümlü: Bu sezon en büyük makyaj trendi master nasıl daha yakından bakmak

admin     10-09-16     Genel     Dökümlü: Bu sezon en büyük makyaj trendi master nasıl daha yakından bakmak

Dökümlü: Bu sezon en büyük makyaj trendi master nasıl daha yakından bakmak

forrget şekillendirme veya Yanıp, bu iç İngilizce gül kanalize ve taze yüzlü pembe yanaklarını mastering hakkında herşey, bu sezon ‘örtüsünün’ ile bakmak. Bu-denemek gerekir eğilim yüzünü heykel ve özelliklerini geliştirmek için allık kullanarak içerir ve zaten böyle Miranda Kerr olarak Chanel ve Marc Jacobs da dahil olmak üzere podyumları yanı sıra ünlüler hakkında kesin bir favori haline gelmiştir.

Biz göz usta için bilmeniz gerekenler bir göz atın …

 

Miranda Kerr örtme güzellik trendi çalıştı

zorlukla-orada makyaj için gitmek

allık yalnız çarpıcı bitirmek için yapacaktır, ama çok fazla diğer makyaj ile takım halinde size bir güzellik aksilik acı çektim benzeyen bitebileceğini. rimel ve üs için en az makyaj bir ipucu Kaynaş – Eğer lekeleri muzdarip eğer onlar tüm yüzünü kaplayan yerine görünür nerede, sadece bir kapatıcı kullanmayı deneyin.

elmacık kemikleri etrafında uygula sadece

draping amacı vurgulamak ve kontur, bu yüzden etkiyi almak için daha sonra göz çevresine, hemen altında ve elmacık kemikleri üzerinde uyum sağlamaktır. bu alanlarda sokak çalışın ya da etkisini geri alma ve allık aşırı sol riskiyle olacaktır.

 

Marc Jacobs’un kendi modellerde tekniği kullanılır

renk oluşturun

Çok fazla allık gitmek kadar nazikçe renk oluşturmak, daha kırmızı yüzlü pembe pembe daha arıyor seni bırakabilirim. hafif bir tabaka uygulayın ve karışım, istenen etkiyi elde edene kadar sonra tekrar tutmak – göz içine yolunda yapıyor ekstra toz önlemek için iki farklı fırçalar kullanın.

senin allık için dudaklarınızı eşleştirmek

Bir çekici gündüz bakmak sonra iseniz, mümkün olduğunca yakından allık sizin gölge eşleşen bir ruj tercih. Sadece bu renk gerçekten pop yapacak, ama biraz daha cesur tonlar ile bir açıklama akşam çok bakmak olabilir.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet