Corning Gorilla Glass şimdi arabalar için var

admin     01-07-17     Teknoloji     Corning Gorilla Glass şimdi arabalar için var

Goril Cam – akıllı telefonunuzu ve tabletinizin ekranını kırılmaz hale getirmek için Corning tarafından üretilen ve geliştirilmiş sertleştirilmiş cam – erişimini genişletiyor.

CES 2017 Las Vegas’ta Corning, ilk “cam konsept otomobil” i tanıttı. Otomobil hafif bir Gorilla Cam hibrid ön cam, sunroof ve ışıkların yanı sıra tam boy gösterge tablosuna da sahip. Şimdi, eğer birisi arabanızda bir taş atarsa, araç aslında yaralanmadan dışarı çıkmış olabilir.

Corning-ford-gt

Ford GT spor otomobil, ön camda Otomotiv için Corning Gorilla Camından yararlanmak için ilk model. Otomobillerin birkaç yıl içinde nasıl görüneceğine ilişkin fütüristik bir vizyona sahip olan Corning, ön camda gömülü bir heads-up ekranından yararlanarak gerçek zamanlı trafik güncellemeleri ve diğer ilgili bilgileri getirebilir.

“Corning’in mobil cihaz kapağı camındaki lider konumu, akıllı telefonlara arabalar gibi bağlanabilirlik sağlayan cam çözümleri için mükemmel bir fırlatma pedi sağlamıştır. CES’te ilk defa gösterilen, özel olarak üretilen bir otomobil içinde bu yeni teknolojileri ve fırsatları sergilemekten dolayı heyecanlıyız. ”

Corning’in strateji sorumlusu Dr. Jeffrey Evenson Gorilla Automotive Glass’ın normal otomotiv camından daha ince, daha hafif ve daha güçlü olduğunu söyledi. Ve görünüşe göre, bu özellikler arabanın daha fazla enerji verimli olmasını sağlar.

Corning-gorilla-glass-for-cars

Corning’in son duyurusu, firmanın tüketici elektroniği alanının dışındaki delici pazardaki artan ilgisini kanıtlıyor. Corning, Temmuz ayında, Gorilla Glass 5’i akıllı telefonlar için% 18 daha fazla goril ile duyurdu. Duyurulan ana gelişme, darbeye karşı direnç artışıydı.

Arabalar için cam

Şirket ayrıca, Gorilla Cam Otomotiv ön camları üretmeye hemen başlamak için cam yapımcısı Saint Gobain ile ortaklık yaptığını açıkladı.

Mağaza İlgili Ürünler

IPhone 6, iPhone 6s ZeroDamage Tempere …
9,99 ABD doları
(336)

XyloGlass 16 Gorilla Glass Serisi Akilli Ali ile …
24.27 dolar
(10)

Gorilla Cam Temperli Cam Ekran Koruyucu …
6,99 $ 39,95 ABD doları
(24)

IPhone 6 Kılıfı, Amever Darbelere Dayanıklı Toz …
10.99 $ 39.99 $
(162)

Dell Latitude 12.5 inç E7240 Premuim İş Ultrabook, Intel Core i5 …
499.99 Dolar

Luxsure Alüminyum Alaşımlı Metal Corning Gorilla …
$ 19.49 $ 29.99
(282)

IPHONE6 / 6S Ultra ince 0.15mm Ekran Koruyucu …
$ 7.85 $ 9.89
(3)

Maisto Özel Sürüm 2017 Ford GT Değişken …
40,99 $ 44,99 $
(11)
Herşey

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet