Cher Lloyd önemli ölçüde farklı bir görünüme sahip fanlar şok

serkan balcı     09-16-16     Magazin     Cher Lloyd önemli ölçüde farklı bir görünüme sahip fanlar şok

Cher Lloyd önemli ölçüde farklı bir görünüme sahip fanlar şok

O tam bir stil dönüşümden sonra Loose Women göründü cher Lloyd sosyal medyada bir çılgınlık haline fanlar gönderdi. 23 yaşındaki Amerika’da ona zaman iki yıl içinde ilk kez İngiltere’ye döndü, ve nihayet onu ve dışarı eski X Factor hocası Cheryl raporlanan düşüş hakkında söylentiler giderilebilir sahip hakkında sohbet ettik.

yıldız Loose Women paneli katıldı ve o Amerika’da kalmak için planlanan vardı nasıl ortaya, ve o kısa bir gezi olduğunu onun müzik aniden Devletleri’nde inanılmaz başarılı olunca. “Ben [kalmak] gidiyordu bilmiyordum” dedi.
Cher Devletleri’nde iki yıl sonra İngiltere’ye döndü

“Benim şarkıları tür sadece çıkardı çünkü oraya gittim ve iki valiz vardı, ben ve kocam iki valiz her vardı ve biz bir promosyon turu için sadece vardı ve biz sadece ‘aslında biz olduğunu söyledi sona erdi onlar buraya sizin gibi görünüyor çünkü muhtemelen bir yer bulmak zorunda olacak. ‘ ”

Yıldız daha sonra o depoda onun tüm eski şeyler bulma was looking forward to ne kadar şaka. “Biz burada bir depolama koymak üzerinde tüm bizim şeyler vardı kilitlemek ve ben kilitlemek depoya gitmek için çok heyecanlıyım ne diyeceğim. O Noel gibi olacak yaklaşık iki yıl geçti.”

Fanlar gösteri Cher’ın görünümünü övgü ve onu ve Cheryl çok benzer tarzı bir görünüm karşılaştırmak için Twitter aldı. “Düşünce Cher Lloyd Cheryl Cole onun dönüşüm aksanı özellikle değişim en etkilendim oldu!”: Bir yazdı Başka eklendi ederken, “Cher Lloyd gerçekten o Cheryl olduğunu düşünüyorum yok.”

yıldızı Cheryl ile olan ilişkisi hakkında açılan

Cher çifti panelini söylüyorum, onun eski hocası ile bildirilen kavga hakkında açılan “yıllar önce yapılmış.”

Evli kazanılmış vardı “ve o beni tweeted ve o onu tweeted evlendim sonra ona çarpmak için umut ediyorum her şey bir sorun gerçekten orada değildi gayet: o geliştirdiler…

“Ama ben 16 yaşındayken o geri döndü, bu ağız sadece onunla kaçtı!”

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?