Canlı Video Kamera Sohbeti

admin     01-07-20     Chat, Sohbet, Sohbet Odaları     Canlı Video Kamera Sohbeti

Yeni sohbet sitemiz ve özel olarak oluşturulmuş özel sohbet yazılımımız, tüm Türkiye’deki kullanıcılarla canlı sohbet etmenize olanak tanır. Türkiye’nin tüm bölgelerindeki yabancılarla konuşabilir ya da gündelik veya yetişkin sohbeti için yakındaki insanları bulabilir, hatta buluşma ayarlayabilirsin. Ne olursa olsun ya da kimi aradığınızı, canlı metin sohbetimizi ve özel mesajlaşma, emoji desteği, mikrofon ve video kamera sohbeti gibi mükemmel özelliklerini ve tamamen ücretsiz ve kayıt olmadan bulabilirsiniz.

Tüm Cihazlar için Tek Sohbet

Sohbet odalarını çalıştırmak için yazılım yüklemek büyük bir zorluk olabilir. Neyse ki, sohbet odalarımızın tümü tarayıcı tabanlıdır. Geçmişteki eski, statik, çok temel tamamen tarayıcı tabanlı sohbet odalarından çok daha gelişmiş olan tarayıcı tabanlı çevrimiçi sohbet yazılımımız, masaüstlerinden masaüstüne kadar tüm modern Internet özellikli cihazlarda zengin özellikli bir deneyim sunmak için tüm HTML5 teknolojilerini kullanır. tabletleri cep telefonlarına. Sohbet etmek için hangi cihazı kullandığınızdan bağımsız olarak, kullandıkları tüm farklı cihazlardaki diğer tüm kullanıcılara aynı sohbet sunucusuna ve aynı sohbet odalarına bağlanacaksınız. Mobil kullanıcılar, diğer pek çok sohbet hizmetinde olduğu gibi, artık diğerlerinden ayrı tutulmamaktadır.

Eklentisiz Görüntülü Sohbet

Flash ve Java gibi eklentiler, son nesil çevrimiçi sohbet odalarını etkinleştirdi, ancak güvenlik ve uyumluluk endişeleri arttıkça, bu değişmek zorunda kaldı ve sohbet deneyimimiz bunun için daha iyi hale getirildi. Sohbetlerimizi kullanmak için artık herhangi bir şey yüklemenize gerek yok – eklenti yok, üçüncü taraf yazılım yok, sadece web tarayıcınız. Hangi cihazı kullanırsanız kullanın, yabancılarla veya yakınınızdaki insanlarla tanışmak için sohbet odalarımıza katılmak sorunsuz bir deneyim haline geldi.

Cep Telefonunuzda Mikrofon ve Görüntülü Sohbet

Tüm sohbet kullanıcıları, hangi aygıtları kullandıklarına bakılmaksızın, masaüstünden mobil cihaza, hepsi aynı HTML5 tarayıcı tabanlı, zengin özellikli sohbet istemcisi yazılımını kullanarak birleştiklerinde, daha da fazla özellik sağlamak için modern web teknolojilerinin gücünden yararlanabildik cep telefonu kullanıcıları. Artık, nerede olursanız olun, kendi evinizin rahatlığında veya hareket halindeyken telefonunuzun kamerasını ve mikrofonunu kullanarak mikrofon ve kamera sohbet özelliklerimizi kullanabilirsiniz. Masaüstü sohbet üstünlüğü yaşı sona erdi!

Kamera Sohbeti İpuçları

Mobil web kamerası sohbetimizi kullanırken, gizlilikten işlevselliğe kadar bazı endişeleriniz olabilir. Mikrofon veya kam sohbet deneyiminizi çok daha tatmin edici hale getirmek için bazı ipuçları ve püf noktaları.

  • Diğer kullanıcıları görmek ve duymak için bir web kamerasına veya mikrofona ihtiyacınız yok!
  • Web kamerası ve mikrofon özellikleri% 100 ücretsizdir ve kullanmak için herhangi bir kayıt veya kayıt gerektirmez.
  • Sohbet ederken Menü -> Seçenekler -> Kamera / Mikrofon seçeneğine gidebilir ve ilk onay kutusunu işaretleyerek web kameranız ve mikrofonunuz için varsayılan erişim modunu özel olarak ayarlayabilirsiniz. Bu, web kameranızı görüntülemek veya mikrofonunuzu duymak isteyen herkesin önce sizden izin istemesi olmasını sağlar.
  • Seçenekler menüsündeki diğer öğelere baktığınızdan ve her şeyin tam olarak istediğiniz şekilde ayarlandığından emin olun.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet