Büyük Petrol tarafından Milletvekilleri üzerine Kaliforniya’nın İklim Politikası koruyan Yaklaşık 3 Büyük Mitleri

admin     11-26-16     Genel     Büyük Petrol tarafından Milletvekilleri üzerine Kaliforniya’nın İklim Politikası koruyan Yaklaşık 3 Büyük Mitleri

çevre
Büyük Petrol tarafından Milletvekilleri üzerine Kaliforniya’nın İklim Politikası koruyan Yaklaşık 3 Büyük Mitleri
düşük karbonlu yakıt standardı da dahil olmak üzere Kaliforniya’nın iklim politikaları hakkında büyük Oil’in iddiaları yanlıştır.


ulaşım ve mülkiyet kavramı – erkek benzin istasyonunda araba benzin yakıt pompalama
Fotoğraf Kredi: Syda Productions / Shutterstock

2020 ötesine Kaliforniya temiz enerji ve iklim programlarını genişletmek için çabalarını engellemek için çalışır gibi Batılı Devletler Petrol Derneği (WSPA), Chevron gibi şirketleri temsil eden bir petrol endüstrisi lobi grubu, son haberlere göre, lobi harcamaları ile rekorları kırıyor. Şimdi, WSPA ve üyelerinin no-win içine Sophie’nin seçimi hükümet yetkilileri ve milletvekilleri zorlamak için çalışıyoruz: ya devletin düşük karbonlu yakıt standardı (LCFS) ya da petrol endüstrisi hobble bir eyalet çapında sınırı kurmak için teklif edilen mevzuatı öldürmeye çalışacağız 2030 için karbon kirliliği (Pavley, SB32).

Ama Büyük Petrol gerçek yakıtlardan kaynaklanan karbon kirliliği kesmek için sanayi gerektiren LCFS programı, hakkında iddia nedir? Aslında denetimi Biraz iddialarının gerçeği uzak olduğunu gösteriyor.

Ne yazık ki, en çok hava kirliliği yükünü ilçeleri temsil eden çoğu bazı devlet Meclis Üyeleri, aynı zamanda bir başka önemli temiz enerji faturası (De Leon, SB350) dışında petrol azaltma hedeflerini sıyırma sırasında iklim programlarının uzantısı karşı çıkarak WSPA geçen yıl safta yer aldı. Bu hizmet ettikleri seçildi bileşenlerin çıkarlarına aykırı idi.

Milletvekilleri, karbon kirliliği bir ekonomi genelinde sınır ayarlar devletin LCFS karşı petrol lobisinin kıyamet iddiaları yanı sıra devletin kap-ve-ticaret programı ile sular altında kaldı. petrol endüstrisinin iddiaları-devlet yakıt beslemesi üzerinden aday olacağını, tüketici maliyetleri yukarı gider ve işler California ev yapmak için yardım dahil olmak üzere, bu temiz enerji politikalarının büyük faydalarını gösteren çalışmalar ve kanıtlara karşı kaybedilen-ran olacak ülkenin en temiz enerji işleri. 16 sahte ön yarattığı WSPA gösteren belgeler ortaya hava pollution.Businessweek, yol açtığı hastalıklara her yıl yüz binlerce önlemek yardımcı olurken bu politikalar aynı zamanda, enerji ve ulaştırma yakıt faturalarında, düşük gelirli hane de dahil olmak üzere, tüm Kaliforniyalılar kaydediyorsunuz gruplar “önemli bir yasa hakkında insanları şaşırtmak için.”, Big Oil’in stratejisi olarak adlandırılan “Kaliforniya’nın iklim yasasını öldürmek için komplo” olarak tasarlanmış milletvekillerine haberciler olarak hizmet vermeye
milletvekilleri üzerine sürdürülen üç büyük mitler

24/7 haber döngüsü ile, petrol endüstrisi devletin LCFS ve kap-ve-ticaret programları devam etmesine izin olsaydı olacağını iddia etti büyük felaketler unutmak kolaydır. İşte gerçekte ne petrol endüstrisi dedi ve ne.

Kıyamet Mit # 1: LCFS da dahil olmak üzere “kötü şeyler” olacağını 2015 yılında bir “Yakıtlar Cliff” yol açacaktır (Tupper Hull, Batılı Devletler Petrol Derneği, 2013) “ani fiyat artışları, yakıt sıkıntısı ve daha fazlası.”

Gerçek kontrolü: Yanlış. Bir ne yazık ki ironik büküm, Torrance ExxonMobil rafinerisinde 18 Şubat 2015 tarihinde meydana gelen patlamada, California oluyor sadece “kötü bir şey” oldu. rafinerisinde büyük birimler çevrimdışı tezahüratları arasında patlama dört yaralı işçi ve devlete düşük yakıt beslemesi 14 ay yol açtı. Bir hükümet, RAND, önemli bir think-tank tarafından çalışma yaptırılan benzin fiyatları nedeniyle durumuna düşürülmüştür gereçlere galon başına 40 sent ortalama arttıkça petrol endüstrisi tek başına ilk birkaç ay içinde ek düşeş kar $ 2400000000 yapılan tahmin.

2015 patlamadan sonra ExxonMobil, Torrance rafineri resmi (ABC News NRDC aracılığıyla)

Aynı RAND metodolojisini kullanarak, analiz genişletilmiş ve petrol endüstrisi düşeş kar ortalama hane ek yakıt ödemelerinde yaklaşık 500 $ maliyet, tüm 14 aylık insidansı üzerinde 6000000000 $ aştı bulundu. ertesinde, devletin Başsavcı şimdi benzin fiyatları ayarlamak nasıl birkaç petrol rafinerileri için celp yayınladı.

LCFS kaynaklanan alternatif yakıtlar yatırımlara kıyasla nedeniyle tek rafineri kesintisi petrol endüstrisinin beklenmedik kar NRDC tahmini.

Neyse ki, LCFS programı, alternatif temiz yakıt kaynaklarının rekor miktarda sayesinde kısmen patlamadan sonra sıkıntısı dengelemek için yardımcı 2015 yılında devlete kullanıma sunuldu. Aksine LCFS fazla bir yıl için Güney Kaliforniya’da tüketilen yakıt enerji miktarına eşdeğer benzin ve dizel milyar 6.6 üzerinde galon, ihtiyacını yerinden yardımcı oldu son beş yılda, yakıt sıkıntısı neden daha. temiz yakıtlar sektörü de petrol endüstrisi daha iyi performans yardımcı oldu ve bugüne kadar yüzde 80 ortalama ile LCFS gereksinimlerini aşan olmuştur. ekonomistler 2014 yılında bir NRDC-yaptırılan çalışmada bildirildiği gibi, LCFS yeni alternatif yakıt tedarikçileri tarafından pazarda artan çeşitlendirilmesi ve rekabetin bir sonucu olarak tüketicileri korumak yardımcı oluyor.

Ayrıca temiz teknolojiler ve güvenlik yatırım yaparken Milletvekilleri artık petrol endüstrisi daha düşük karbon yakıt malzemeleri artırmak için düşeş kar bu 6 milyar $ bazı koyarak başlar sağlamaya yardımcı olmak için, güçlü bir LCFS programı SB32 altında uzantısı destekleyen ve devam ederek, bir şans var onların rafinerilerde.

Kıyamet Efsane 2: “uyum maliyeti Kaliforniya pazarına arz azaltmak zorunda yakıt ve rafineriler galon başına 2,50 $ aşan kurtarmak için Refiner gerektiren bir ‘muhtemel’ senaryo vardır … Bu 2015-2016 zaman diliminde olabilirdi LCFS düzenlemeler değiştirilmiş değilse. “(WSPA en AB32 FACTSHEET Etkisini Anlamak)

LCFS programında son piyasa verilerine dayalı, petrol rafinerilerinin muhtemel ‘senaryosu’ LCFS uymak maliyetleri WSPA en fazla yaklaşık 80 kat daha düşük olduğunu ‘. (Yukarıdaki grafikte küçük yeşil bar olarak görülen) o LCFS değer alternatif, düşük karbonlu yakıt ürünleri üreten firmalara doğrudan gitti. sırayla Kaliforniyalılar yenilenebilir dizel, biyogaz, düşük karbon etanol ve temiz elektrik de dahil alternatiflerin, rekor miktarda sağlandı.

Hatta petrol endüstrisinin uyum maliyetleri için muhasebe, Tüketici Tüketiciler Birliği-araştırma ve politika kolu tarafından yaptırılan bir araştırma Kaliforniya’nın temiz ulaşım programları kadar hane başına yakıt tasarrufu 1.530 $, işçi başına kaçınılmalıdır tıkanıklık maliyetleri 350 $ neden olacağını Raporlar-sonucuna ve Kaliforniya’nın temiz ulaşım programları yüksek maliyetli olduğu kanıtlamaktadır 2030 kaçınılması toplumsal zararların içinde 4800000000 $ kadar.

Kıyamet Mit 3: LCFS olacak “2017 yılına devletin rafinaj kapasitesinin 20 ila 30 oranında kaybına neden rafine ürünler, özellikle benzin, talebin keskin bir düşüş üretmek …” (Batı Petrol Derneği Broşürü)

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, WSPA LCFS devletin rafinaj kapasitesi dramatik düşüşlere yol açacak yasa koyucuların rapor devam etti. Ama programa beş yıl, devletin rafinaj kapasitesinin hemen hemen değişmeden kalır. Ekonomi iyileşti Nitekim, benzin ve dizel talebinin az da olsa artmıştır.

Kaliforniya’nın çalıştırılabilir rafinaj kapasitesinin hemen hemen değişmeden kalır. Kaynak: ABD Enerji Enformasyon İdaresi
Size bir kez bana ayıp aptal. Bana iki kez, bana ayıp aptal.

Bütün bunlara rağmen, WSPA şimdi iklim hedefleri vurmak için standart gerekmez California savunarak LCFS karşı kampanyasına devam ediyor. LCFS yardımcı oluyor tam olarak ne (burada ve burada ve burada) teslim – çoğu teknik uzmanlar, ancak, düşük karbon yakıtları mevcut ve gelecekteki hedeflerine ulaşmak için gerekli temiz olan önemli miktarda göstermiştir. İklim Değişikliğiyle Mücadele güçlü bir temiz enerji hem de gerektirecektir ‘offense’-somutlaşan LCFS-yanı sıra güçlü bir kirlilikten’ eyalet çapında kap-ve-ticaret sağlar defense’ gibi.

Milletvekilleri kendileri WSPA tarafından kıyamet iddialarının bir tur dalıp izin vermemeliyiz. Bunun yerine, Kaliforniya’nın iklim politikalarından onların bileşenlerinin pek çok faydaları üzerine odaklı kalmak ve devletin iklim liderliğinin bir parçası olmalıdır. Kaliforniya hem çevresel hem de ekonomik ilerleme ilerlemek olduğunu, bir süre sonra, zaman göstermiştir. Bu petrol sanayi, devlet ve Californians ve çevresinde değil başka bir yol ihtiyaçlarına uygun zamanı geldi.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet