Bu LG G6, LG’yi değiştirmekten korkmadığını gösteriyor

admin     01-02-17     Teknoloji     Bu LG G6, LG’yi değiştirmekten korkmadığını gösteriyor

LG G6’nın Mart 2017 başında başlaması bekleniyor

Alexandra Arici Tarafından
Facebook’ta Paylaş Twitter’da Tweet

Modülerliğe çok fazla bahse giren LG G5, tüketiciler için çok popüler olduğunu kanıtlamadı. Buna karşılık, Moto Z ve Moto Modları, diğer alanlarda çok ödün verirken, LG G5 modüler beden üzerinden bir hile daha başarısız daha iyi alındı. LG’nin 2017’de gerçekten modüler bir telefon üretme hayallerinden uzaklaşması ve klasik akıllı telefon yaklaşımına geri dönmesi muhtemelen bu muhtemelen

Lg-g6-üst-yan görünüş
Fabrika CAD görüntülerine dayanan en son LG G6 görüntüleri bunu yorumlama için çok fazla yer bırakmadan kanıtlıyor. LG birkaç ay içinde G6’yı sergileyecek olduğunda, bugünlerde çoğu cihazın aynı şeker çubuğu tasarım özelliğine sahip olacak.

Lg-g6-ön

.
Görüntülerde gösterilen LG G6, 2017 amiral gemisinden bekleneceği gibi, premium ve şık görünüyor. Spesifikasyonlar açısından, telefonun 1,440 x 2,560 piksel çözünürlüğüne sahip 5.3 inçlik ekran ve Qualcomm’un yeni nesil Snapdragon 835 çipseti, kaputun altına yerleşti.

Gördüğünüz gibi, LG G6, premium LG telefonların mirasına devam edecek ve arkadan çift kameralı flaş da artı çift kameralar kullanacak.

Lg-g6-geri

Arkadaki ve görsellerde görülebilen, aynı zamanda görünüşe göre güç düğmesi olarak iki katına çıkacak bir parmak izi tarayıcısı da var.

Lg-g6-alttan görünüş

HTC ve yakında Samsung gibi diğer üst düzey Android OEM’lerin aksine, LG, LG G6’dan 3.5 mm kulaklık jakını çıkarmayacak; bu da, eski kulaklıkları ek bir adaptöre ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Lg-g6-üstten görünüş

Gördüğünüz gibi LG G6 yavaş yavaş form almaya başlıyor. Amiral gemisinin, beklenenden biraz erken, bazen Mart başında, Galaxy S8 canavarının perakende raflara girme şansı kalmadan önce çıktığı söyleniyor. Doğal olarak LG, Galaxy S8’in G6’yı G6’nın gölgesinde bırakacağından korkuyor ve S7 G5’i gizliyor.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet