Bir Demagogue Bizim Seçim Sistemi Bu Noktasını önce Ulaştı asla

serkan balcı     07-30-16     Haberler     Bir Demagogue Bizim Seçim Sistemi Bu Noktasını önce Ulaştı asla

Bir Demagogue Bizim Seçim Sistemi Bu Noktasını önce Ulaştı asla
Nixon aşağı getirmek yardımcı emektar gazeteci Carl Bernstein, Trump bazı seçim kelime vardır.
Elizabeth Preza tarafından / AlterNet 29 Temmuz 2016
AddThis Paylaşımı Düğmeler
baskı

bern_ben
Fotoğraf Kredi: Vikipedi

bir röportajda ile: Ünlü Watergate muhabiri Carl Bernstein Twitter Tuesday ikonik gazeteci olur tek yolu katıldı. Q & video paylaşım uygulaması Periskop yoluyla barındırılan bir oturumda, Bernstein bu seçimde çağırarak, Donald Trump’ın adaylığını critiqued “Amerikan kültürel savaşlar Gettysburg.”

“Bu Kim kazanırsa kazansın … kazanır-kim ülke asla aynı olmayacak gidiyor,” Bernstein haber Adam Sharp Twitter’ın başını söyledi. “Ve nesiller boyunca ülkemizin geleceğini belirlemek için gidiyor.”

Demokrat aday Hillary Clinton ile Trump yan yana, Bernstein “Biz olması gereken bağnazlık ve kim bir bağnaz fikir ve kim üzerinde.” “, Nativist” ve temelli olarak Trump’ın pozisyonlarını karakterize, Cumhuriyetçi aday kaldırıldı

“Biz başkan için büyük bir parti adayı olması açısından tarihimizin eşsiz olarak Donald Trump bakmak zorundasın,” Bernstein dedi. “Siyasi sistem dışında gelir, ancak görünümleri nedeniyle o tutar ve ne kadar aşırı oldukları değil çünkü sadece.”

“Onlar dışlanma dayalı ve Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanları tarihinin dışında tamamen olması halinde,” Bernstein ekledi.

Nixon alaşağı Watergate skandalı onun kapsama alanı için Pulitzer Ödülü kazandı Bernstein, aynı zamanda Trump kim bir “otoriter” olduğunu savundu “demagoji bir gelenekten geliyor.”

“O bizim anayasal mekanizmalar aracılığıyla yapacak, o demiyor, biz yapacağız, demiyor,” Bernstein dedi. “O gerçekten iman-olarak değil duyduğumuz-in ettik anayasal mekanizmalar.

“Bir demagog önce seçim sistemi bu noktaya ulaşmıştır Asla,” diye ekledi.

HIillary Clinton bir biyografisini yazdı Trump’ın Demokratik rakibi Bernstein, üzerinde, “gerçeği ile zor bir ilişkisi olan.” Olarak Devletin eski Bakan açıklanan Ama aynı zamanda kendisine yönelik kezzap çok onu pozisyona geldiğini savundu biz kadın cumhurbaşkanını seçmek gerekip gerekmediği konusunda savaş da dahil olmak üzere kültür savaşlarının “crosshairs”.

“O o dan titriyordu değil bazı şeyler için duruyor, o mümkün, inatçı ise,” Bernstein Clinton, “kadın hakları için mücadele ön planda olmuştur kaydetti, çocuk hakları, kız hakları yanı sıra, yetişkin kadınlar. ”

“Bir kadın ABD’nin başkanı olmak için ne olursa olsun o kazanır olsun veya olmasın, o mümkün kıldı” dedi.

Elizabeth Preza siyaset, medya ve kültürel eleştiri odaklanan bir AlterNet personel yazar. Twitter’da @lizacisms onu takip edin.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet