Bebek Mila çok güzel – Onsuz bir hayat düşünemiyorum

serkan balcı     09-13-16     Magazin     Bebek Mila çok güzel – Onsuz bir hayat düşünemiyorum

Bebek Mila çok güzel – Onsuz bir hayat düşünemiyorum

kristina11

Yine … bloguma hoş geldiniz! Bazılarınız ben Strictly benim zaman hakkında blogging olduğunu geçen yıl hatırlıyorum olabilir. Bana ipuçları ve yorum bırakabilirsiniz umarım tüm anneler orada doğru olanı yolumu buluyorum nasıl neyin yanlış olduğunu ve – Peki bu yıl tüm annelik hakkında!

Kristina1

Benim zor ilk ay

Annelik kesinlikle inanılmaz ve şaşırtıcı ama hiç o olabileceğini düşündüm çok daha zordur! Bir dansçı bütün hayatım olmak, açıkçası benim vücut iyi olacak ve hızlı bir şekilde geri sıçrama ama ben söylemeliyim düşündüm, gerçek emek oldukça zordu ve ben … sonra birkaç komplikasyon vardı böylece ilk kez olarak anneliğin ilk ay anne gerçekten dürüst olmak gerekirse zor oldu. O hiç kolay bir ilk ay olmadı. Ben yaklaşık altı ya da yedi hafta sonra kendimi hissetmeye başladı. Ben açıkça Bazı günler şaşırtıcı ama bazı günler biraz aşağı hissetti söyleyebiliriz. Eğer enerji yok çünkü hatta kalkıp bir şey yemek ya da dolaşmak değil gibi ben yanımda annem ve Ben vardı ki mutluyum … hissediyorum. Onlar çok destekleyici ve yararlı ve benim kendi yapıyor hayal bile edemiyorum. Ben herhangi bir yardım olmadan bunu yapıyor annelere şapkamı alır!

Annem, tabii ki, kesinlikle ay içinde Mila doğdu zaman. O onu 20 yıldır hayatıma girmesi için bekliyordum! ‘Diyordu Sonunda o kesinlikle tapıyor bir torunu vardır. o geri Rusya’ya gitmek için ayrıldığını zaman annem ağlıyordu çünkü gerçekten zor bir andı, ama o geri dönmek zorunda kaldı bu yüzden Rusya’da hayatını olduğunu biliyorum. Mila ilk Noel – Noel ve yeni yıl onu göreceğiz! o onu çok özlüyor, çünkü şimdi her gün ona Mila bir fotoğraf veya video göndermek.

Ben ve ben onu kreş içine düşünce bir sürü koyun ama şu anda Mila ona “beni yanına” karyolası bizimle uyuyor. Onun için kreş dekorasyon sevdi ve farklı görünüyor yükleri ile gidiyordu. Benim mutlak favori  gereğidir. Ben sevilen muhteşem bir kreş seti bulundu!

Kristina2

Ben geçinmek gibi öğrenme yaşıyorum …

Bu benim için yepyeni bir dünya ve ben birlikte gitmek gibi öğrenme yaşıyorum. Ben dünyadaki her anne zor mutlak bebekleri için onların çalışıyor olduğunu biliyoruz ama biz her şeyi, özellikle ilk kez anne bilmiyorum. öğrenmek için o kadar çok şey var ki.

Ben çok ciddiye hazırlanan ve bir sürü kitap okudum, ama ben tür sana doğum sonra ne daha fazla düşünce koymak isterdim. Eğer yeni doğan ile evde olduğunuzda hiçbir şey, doğumdan sonra için hazırlayacak – onlar çok değerli olduğunu, bu kadar kırılgan olduğunu.

kolik hakkında araştırma yaptım hiç bir şeydir. Mila kolik var ama bebeklerde sık görülür. Şu anda sadece emzirme ve benim baş ben annelik hakkında okudum tüm makaleleri ile deli gidiyordu. ne yiyebilir hakkında bir makale başka bir maddeye tam tersi oldu bir şey söyledi! Neyse ki başında annem benimle oldu ve o her gün pişirilir. O Rus eski eşleri ‘masalları göre doğru şeylerin hepsini pişirilir. Ben ne buldum sadece bebeğinizin her emzirmeden sonra nasıl tepki vereceğini görmek zorunda olduğunu düşünüyorum. bu yüzden bunu gerçekten bir şey yok, o kolik biraz var ama bebeklerde yaygın ve ben ‘iyi grafikte’ gıda sopa bile, o hala kolik biraz sahip olduğunu bulmak.

Dürüst bir anne olmak kolay bir iş değil! Bazen kendimizi bir mola vermek ve söylemek gerek “Ben zor çalışıyorum ve ben bebek için benim en iyi çalışıyorum ‘. Yedi yaşında ve Strictly gergin yıllar geçiyor beri rekabetçi bir dansçı olmak – – hayatımda yaptığım şeylerin hepsini dışında hiçbir şey bir anne olmanın karşılaştırır. böyle bir şey yok! Diğer Kesinlikle profesyoneller hala temas var. Biz Whatsapp grup var ve ben ‘Sen bir anne olduğunuzda yorgun olma yepyeni bir düzeyi, adamlar biliyor’ dedi. Bu en zorlu şey değil, aynı zamanda en ödüllendirici!

Ama zaman uçtu ve Mila her gün değişiyor. O gülen ve gülerek başladı ve ben senin bebeğin her geçen gün büyümeye görmeye seviyorum her anne gibi eminim. Onlar tam anlamıyla karakterleri ile küçük insanları oluyorsun. Bütün bu deneyimi kesinlikle inanılmaz – Ben dünya için değiştirmek olmaz. Ben hayatımda ona sahip bu yüzden çok mutluyum ve ben onsuz bir hayat düşünemiyorum!

kristina3

Görünce Mila gülümseme

Ben Mila gülümseme gördüm ve kahkaha ilk kez benim için vurgulamak olduğunu düşünüyorum. Bu hafta altı ya da yedi oldu. Sabah biz onunla konuşmak ve şimdi sabah benim rutin. kolay bir dil değil, çünkü biz her zaman onunla konuşmak, Rus onunla konuşmak. O gülümseme olacak ve dürüst o beni anlıyor düşünürdüm! Ben tüm annelerin ve bebeklerin özel bir bağ var ve onlar sadece iki buçuk aylık olsanız bile, birbirimizi anlayabiliriz düşünüyorum. O kesinlikle şimdi sesimin tonlamalar bir çok yanıt verir.

o davranır ve nasıl davranacağını o nasıl geliştiği gerçekten görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. O oyuncak bakmak ve bir şeyleri kapmak ve gülümseme ve onunla konuşurken bazı sesler yapmak başlıyor. Kendinizi bir anne kadar, gerçekten bunu sanmıyorum. Orada bebekler ve ne yaptıkları hakkında sadece konuşmak anneler ve ben, düşünmek için kullanılan ‘Eğer gerçekten oturup uzun bebekler hakkında bütün gün konuşabilir miyiz? “Ama şimdi onlardan haha biriyim! Ben Mila hakkında konuşurken saat harcayabilirsiniz!

Ne için can atmıyorum …

Gerçekten yine onun elde enjeksiyonları için can atmıyorum. biz onu ilk enjeksiyon için onu aldığında kesinlikle korkunç oldu. Bebeğiniz ağlarken görmek ve çığlık ve üzgün olmak çok kesinlikle üzücü olduğunu. Ben aslında o kadar çok nefret, ciddi ağrı bebeğinizi görmek için çünkü biraz kendimi ağlıyorum vardı. İlk birkaç gün o iyiydi emin olun ona parasetamol vermek zorunda çünkü sonra zordu. Ben hepimiz bebekler için bunu yapmak zorunda biliyorum ama gerçekten onu 12 haftalık enjeksiyonlar için can atmıyorum. O ağlıyordu ve kendini değildi.

kristina4

Post-bebek gövdesi

Bu yüzden birçok kişi geri sıçrama ve geri dansçının vücudu almak için gittiğini söyledi. Ama vücudun sadece hamilelik sırasında ve doğum sonrası çılgın bir dönüşümünden geçmektedir. Bana egzersiz alışmak biraz zaman aldı ama bunun içine döndüm kez tamam hissettim. Yaklaşık altı hafta sonra yapıldı. Tekrar yürümeye ve hafif egzersizleri yapmaya başladı. Ben parkta bir yürüyüş için Mila alacağını ve bu egzersiz için zaman zaman olacaktır. Herkes bir şey yapmak için hiçbir zaman var olacağını söyledi ve bu doğrudur. Ama ben bir bale bar gibi benim çocuk arabası kullanarak oldum böylece egzersiz çeşit yapmak zorunda düşündüm! Bazen sadece 20 ya da 30 dakika var ama hiç yoktan iyidir, zaman zeki olmak zorunda. Ben her zaman yaklaşık bir saat egzersiz ama bir anne olarak, gerçekten zaman bu lüksümüz yok, çünkü başında ben biraz kötü hissettim. Ben kendinize bir mola vermek demek benim gibi aynı konumda tüm anneler için harika gidiyorsun !!

Ben de geçen hafta ilk ‘su bebeklerin yüzme sınıfına Mila aldı! Ben benden çok daha iyi olacak böylece umarım kendimi büyük bir yüzücü değilim! Ben bu yüzden onlar o gerçekten sevdim ve harika bir bağ deneyim olduğunu çok mutlu oldu hala birkaç aylık iken yakında suya bebeklerini almak için iyi olduğunu duydum! böylece Mila onları toplantı zevk diğer bebeklerin bir sürü vardı! O genel olarak ilk defa ve sudan banyo sevilen bu yüzden umarım biz uzun bir süre için dersler kadar devam edeceğiz.

Ziyaret Londra

Ben ve ben her zaman Mila oyun ve etrafında çalıştırmak için bir bahçe ile büyük bir güzel bir ev var istedim, bu yüzden kırsal Northamptonshire taşındı bu yüzden. Onu seviyorum ama ben hala Londra delilik özledim inkar edemez! Ben iş toplantıları için geri dönmek böylece sekiz yıldır orada yaşıyordu. Ben başında evden Mila alarak biraz gergindim, şişe ve pompa ve ekspres süt sterilizörler gibi her şeyi yanınıza almayı unutmayın zorunda, özellikle oldukça korkutucu oldu. Biraz tane var zaman çok size ihtiyaç vardır! Bir otelde kalıyorum bir seçenek değildi ama Apple daireler bulundu ve onlar were amazing! Onlar geçiş kolay ve rahat yapılmış ve onlar mutfak, çamaşırhane odaları ve benzeri var, bu yüzden gerçek bir ev-from-home gibi hissettim. Tamamen Hiç çocuklarla seyahat ediyorsanız UK  etrafında kendi özelliklerini kontrol öneriyoruz!

#AskKristina

Okuduğunuz için teşekkürler ve benim ilk blog yazısı zevk umut! Eğer herhangi bir sorunuz varsa, onları @hellomag ve @KRihanoff hashtag #AskKristina kullanarak ve ben denemek ve benim sonraki blog onlara cevap olacak gönderin!

O zamana kadar,
kristina x

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

    & Amp; quot; oooooooooo & quot; * Iç çamaşırı * + “aşk!” – Yılın en rahat mevsimi için güzel alanlar … Bunları paylaştığınız için teşekkür ederiz, Umarım harika bir hafta sonu geçiriyorsundur, xo

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?