Bal G ona nefret edenlere bir mesajı var: ‘Sadece el konuşmak

admin     10-29-16     Magazin     Bal G ona nefret edenlere bir mesajı var: ‘Sadece el konuşmak

belki X Factor en tartışmalı yarışmacı hiç şarkı yarışmasında onu vaktinizi ederken o “haters” olumsuz yorumlar için hiçbir zaman vardır ve görmezden olduğunu ifşa kendini savunmak için öne çıktı.

o kadar gösterisinde bu alacağı fark etmemişti itiraf, Bal G ITV Bu Sabah şunları söyledi: “Ben bu noktaya gelmek istiyorum hiç bir fikrim yoktu ve açıkçası ben Wild Card gibi rekabet içine geri geldi. biliyorsun bilmiyorum, ama ben LA yargıçlar evlere gidiyor olması ve canlı gösterir kadar bunu yapmak ve bugüne kadar bu almak için bu 48 saat önceden verildi, sadece inanılmaz.

 
Bal G This Morning bir röportaj sırasında açılan

“Ben yetenekli değilim, ve ben bir rap yıldızı olarak doğmuş gibi hissediyorum … ve final için tüm yol gitmek istediğini gördüm.”

Onu adam Aşırı 25 yarışmacı Relley C son bölüm gösterisi kapalı seçildi almasının ardından, rekabetin çok onu bu yapılmış olan çevredeki tartışmalara hakkında konuşan 35 yaşındaki rapçi dedi: “Ben şeyler görüyorum Bazen zaman negatif, Ben sadece el konuşmak … artık onlara tıklayın yoktur. Ben ona bakarak rahatsız gibi bile istemiyorum.

“Baskıya ve basın hikayeleri veriyoruz orada Açıkçası tüm nefret edenler … bilirsin, bana, tüm bu insanlar sadece nefret onlar tam anlamıyla benim için hiçbir şey ifade çünkü kendilerini kontrol etmek gerekir. Ve onlar asla gidiyor hepsi bu nefreti vaaz zaman her yerde olsun. ”

Bal G X Factor

Bal G Cumartesi gecesi X Factor üzerinde sahne alacak

Grammy ödüllü sanatçı, onu çağıran, onu hareket savundu sonra o da 50 Cent adlı hitap “eğlenceli.”

“Ben bu konuda çok heyecanlıyım, inanılmaz,” diye ortaya çıkardı.

“50 Cent açıkça Öne doğru geldi! Beni onayladı ve temelde beni destekli … ve ben … sadece çok memnun gibi Legend … Ben hip hop müzik için iyi ve ben hip hop oyunu için iyi olduğumu söyledi. It 50 Cent!

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?