Tara Palmer-Tomkinson ölümünden iki hafta önce cenazesinden bahsetti

serkan balcı     02-15-17     Magazin     Tara Palmer-Tomkinson ölümünden iki hafta önce cenazesinden bahsetti

Tara Palmer-Tomkinson, cenazesi hakkında öldüğü iki hafta önce onunla konuştu. Gazeteci Rob McGibbon’la yaptığı röportajda eski It Girl, “basit bir hizmet isteyeceklerini” söyler: “Herkesin iyi zaman geçirdiği ve sarhoş olduğu cenazelerden hoşlanmam, basit bir hizmet istiyorum, olumlu Övgü ve anlamlı okumalar “. Ayrıca hatırlanması “Bereketli, güzel ve herkes tarafından sevilen bir Bern dağ köpeği gibi” olmasını istediğini de ortaya koydu.

 

Tara’ya geçen yıl bir beyin tümörü tanısı kondu.

 

Tara’nın ailesi, Londra sosyalizminin “uykusunda barışçıl” olarak öldüğünü doğrulamak için kısa bir açıklama yaptı ve polis, ölümle şüpheli görüşmeler yapmadığını belirtti. Tara ile yakın arkadaşı olan Prens Charles, 45 yaşındaki çocuğa övgüde bulunanlar arasında yer aldı. Clarence House aracılığıyla yayınlanan bir bildiride: “Derinden üzülüyor ve düşüncelerimiz aileyle çok şey” dedi. Sarah Ferguson da Tara’ya olan saygısını ödemek için bir açıklama yaptı. “York Ailesi Tara’nın muhteşem, enerjik ruhunun bu trajik haberinden çok şok” dedi. “Annem Susie Barrantes çok gururlu vaftiz annesiydi ve ona taptı, hepimiz şok edici ve üzgünüm ve tüm sevgimizi ve gücümüzü Dummer’daki ailenize gönderiyoruz.”
Tara cenazesinden bir röportajda bahsetti

Memorandumda: Tara en sevdiği ‘ hatırlıyor! Sürgünler

Televizyon kişiliği, daha önce 2016 başında beyin tümörü teşhisi konduğunu ve hastalığından bahsettiğini ortaya koydu. O zamanlar “Gerçekten çok şanslı hissediyorum Büyümem kötü huylu ama prolaktin üretimini etkiledi” Kötü huylu beyin tümörleri olan insanlarla birlikte oldum, bu yüzden olmak istemiyorum ” Hey, bana bak. ” Dokunma ahşabına – daha şanslı oldum, ilaç aldım, şükür ki şimdi ortadan kaybolmuş gibi görünüyor. “

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?