kısa yollar Giriş
icon
icon
Sürpriz! Trump’ın Yeni 15-Üye Ekonomik Danışma Konseyi’nde Tek Kadın yok mudur

Sürpriz! Trump’ın Yeni 15-Üye Ekonomik Danışma Konseyi’nde Tek Kadın yok mudur
Trump o tabii ki, kızı yanında gelen-tavsiye almak isteyen bir kadını isim olamaz.
shutterstock_453281713

New York, NY USA – 16 Temmuz 2016: Donald Trump Hilton otel Midtown Manhattan başkan yardımcısı için çalışan olarak giriş Valisi Mike Pence sırasında konuşuyor

Onun politika platformu desteklemek amacıyla, Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump Cuma, tek bir kadına içermez yeni bir 15 üyeli ekonomik danışma meclisi açıkladı.

“Donald J. Trump da ülke yanı sıra finans, gayrimenkul ve teknoloji en başarılı endüstri liderleri üst ekonomistler bazı oluşan kendi ekonomik danışmanlık ekibi duyurmaktan mutluluk duyar,” Trump kampanyası yaptığı açıklamada. Trump Ayrıca bir kadın olması oldu finans, gayrimenkul ya da teknoloji, başarılı bir endüstri lideri isim görünüşte açamadı.

Mic.com Emily Cahn işaret ettiği gibi, deyim Trump, onun kabineye tayin herhangi bir kadın adı kızı Ivanka Trump-ve onu görüşme kadını kurtarmak için reddetti gün sonra gelir.

“Ben doğru, bunu biliyorsun ‘de Ivanka koymak içinde Ivanka Put’ herkes söyleyebilirim söyleyebilirim?” Trump Birinci Sahil Haberler Angelia Savage söyledi dedi. “O çok iyi yapılması ve çok iyi Ivanka bilecek, çok popüler. Ama gerçekten, gerçekten yetenekli insanlar sizin gibi, çok yetenekli, ama senin izleyiciler biliyorsanız bilmiyorum o kadar çok. “

o olacağını söyleyerek rağmen “kadınlar için en iyi,” Trump kadın seçmenler arasında iyi belgelenmiş açığı bulunmaktadır. Birçok aşağılayıcı yorumlar yanı sıra o çeşitli kamu rakamlar hakkında yapılmış, o da bir zamanlar, onun Atlantic City kumarhane çalıştırmak için eski eşi İvana Trump atanması dedi “Ben işe bir eş koyarak çok tehlikeli bir şey olduğunu düşünüyorum.”

Her şeyi kabul, bu o büyük olasılıkla kişinin karısı olduğunu düşünüyor, Trump onun gösterişli yeni ekonomik danışma meclisine bir kadın isim düşüş olacağını korkunç şaşırtıcı değil, ve o “çok tehlikeli bir şey.” Yine de, bir Trump tek isim olabilir umuyoruz önünde hemen onun kızı ya da insan değil kim kadın o tavsiye almaya istekli. Ama ne yazık ki, işte buradayız.

Bu Trump önemli kararlar söz konusu olduğunda, kadınların değeri için derin cehaleti görüntülemek devam ederken, Başkan Barack Obama, fırsat eşitliğini savunuyor ve cesaretle kendini feminist ilan Perşembe derin kişisel kompozisyon kaleme dikkati çekiyor. Ve Trump’ın rakibi dikkate aslında, bir kadın, bu Demokrat başkan adayı Hillary Clinton, benzer ama önerilerin sadece bir önsezi önemli politika kadın sesleri de dahil olmak üzere öneminin farkındadır olasıdır vardır.

Yazı admin Tarafından 05.08.2016 Tarih, Saat 11:21 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
728x90 reklam alanı
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir