Renk seçin:
Fransa’da yaşayan bekâr Türklerle tanışın

Fransa’da yaşayan bekâr Türklerle tanışın!

Sohbetalem.com.TR, Fransa’da yaşayan Türkler ile Türkiye sevdalılarını bir araya getiren bir arkadaşlık ve sohbet sitesidir.

Üyelik ücretsiz!SOHBETALEM.COM.TR SOHBET ARKADAŞLIK SİTESİ

 

Sohbetalem.com.TR, Fransa’da, Belçika’da ya da başka herhangi bir yerde yaşayan bekâr Türklerle tanışmanızı ve kendinizi tanıtmanızı sağlar. İster bir Türk olun, ister bir Türkiye sevdalısı, köken farkı gözetmeksizin Sohbetalem.com.tr’nin kapısı herkese açık! Bir Türk düğünüyle dünya evine girmek için kız ya da oğlan mı arıyorsunuz?

Özel hayat

Sohbet sitelerine, forumlara, skyblog’lara son! Türk futbolu sevenler, Türk müziği sevenler, en çok da Türkiyeli sevenler! Sohbetalem.com.TR, Fransa’da yaşayan herkese açık! Türk kızı mı arıyorsunuz yoksa yakışıklı bir Türk erkeği mi? Miss Turkish’e ne dersiniz? Hepsi burada! Güzeli, dilberi, yakışıklısı…

Sohbet edebileceginiz

Turk kizlar,

Turk kizlari,

Turk hatun, bekar erkek,

Turk bayan, ariyorsaniz, Sohbetalem.com.TR sizin için. Sitemiz

Turk ask arayanlarin sitesi. Webcam 

Turk uygulamasi da bulabilirsiniz. Sohbetalem.com.TR arkadaslik siteleri nin

arasinda birinci arkadaslik sitesi

seçilmistir 2014’den beri. Bekar ask iliskisi kurabilirsiniz. Sohbetalem.com.TR

hakiki muhabbet sitesi

dir.

Etik kurallari

Insani ve ahlaki degerler bakimindan, Turk erkek ve kadinlar icin evliligin gerçeklesmesi umuduyla bu siteyi kurduk. Uyelerimizden nezaket, saygi, mütevazilik, ve dürüstlürk bekliyoruz. Bizim amacimiz, karsi cinslerin tanismasini kolaylastirmaktir. Sohbetalem.com.TR  herhangi sahte profil hesablara karsidir. Ve tüm ekibimiz sohbetalem.com.TR’de bulunan sahte profillerin hesablarina son vermek için mücadele veriyordur.

Sohbetalem.com.TR’ yi kullanirken dikkat edilmesi gerekenler :

– Uyelerimizin yükledikleri fotograflar baska birine ait olmamasi

– Evli olan üye kabul etmiyoruz

– Ciddi bir iliski aramayan üye kabul etmiyoruz

– Onemli olan, üyelerimizin Türk olmasi degil, nezaketli, saygili, ve dürüst olmalarini rica ediyoruz.

– Baska bir kisinin resmini kullanan üye kabul etmiyoruz

– Sahte profil kabul etmiyoruz

– Ahlaksiz ve saygisiz hareketlerde ve sözlerde bulunan üye kabul etmiyoruz

– Profilde kullanilan fotograflarda yanlis yorumlanabilecek mesajlar kullanmayin

– Gecmisiyle ilgili yalan konusan üye kabul etmiyoruz

Cep veya Facebook gibi özel bilgilerinizi kolay bir sekilde paylasmayin. Bu tür bilgileri paylasmadan evvel iyice düsünmekte yarar vardir.

 

Sohbet
Chat
Sohbet odaları
Sohbet siteleri

Chat Sohbet Odaları Omegla Sitesi Sohbet Sayfa başına git
sohbet sohbet odaları sohbet odaları sohbet odaları http://www.allwatchsites.com http://www.allsciencesites.comhttp://www.allfinancesites.comhttp://www.allbridesites.comhttp://www.allsportsites.comhttp://www.allmotorcyclesites.comhttp://www.allautomobilesites.comhttp://www.alljewelrysites.comhttp://www.allphotosites.comhttp://www.allfamilysites.comhttp://www.allcomputersites.comhttp://www.alltravelingsites.comhttp://www.allelearningsites.comhttp://www.allmensites.comhttp://www.allpoliticsites.comTop Wallpaper SitesTop Wallpaper Siteshttp://www.topcraftsites.euhttp://www.topdivingsites.nethttp://www.topmilitarysites.nethttp://www.topweddingsites.euTop Marketing Siteshttp://www.allgreensites.comhttp://www.allmarketingsites.comhttp://www.allscubadivingsites.comhttp://www.allgardeningsites.comhttp://www.allcelebritysites.comhttp://www.allwomensites.comhttp://www.allwritingsites.comhttp://www.allcraftsites.com http://www.topanimalsites.netTop Cooking Siteshttp://www.topfashionsites.nethttp://www.topaviationsites.nethttp://www.tophealthsites.net TOPlist