Seks hikayeleri

serkan balcı     07-02-18     Sohbet, Sohbet Odaları     Seks hikayeleri

Arkadaşım ve ben bir süredir birbirimizi tanıyoruz ama 1,5 yıldır beraber olduk. Aşkımız başlangıçtan değildi, çok zordu. Ama bu güzel bir aşk hikayesine dönüştü.
Herkes diğerinin hayatını biliyordu. Aynı zamanda eski kız arkadaşıyla cinsel ilişkiye daha az istek duyduğunu da biliyordum. Onunla uyumak için büyük bir istekleri yoktu, ama çoğu zaman İnternet’teki kadınların resimlerine baktı. Bütün bunları biliyordum. Birbirimizi dışarıda ve dışarıda biliyoruz – tam olarak neyi sevmediğimi biliyor ve ben de onunla tanıyor. İlk günden beri birlikte yaşıyoruz. İlk önce her gün onunla yattım, sonra dairemi bıraktım ve birlikte bir daireye taşındık. İlişkimiz her ikimizin başına gelebilecek en iyi şeydi – birbirimizi çok seviyoruz, uzun zaman önce nasıl tanıştığımızın hikayesi ve ilişkimizin gelişimi çok daha fazla.
İlişkimizde, ikimizin de pornografiyi sevmediğimiz açıktı. İlişkiimizde mastürbasyon olmadığı belliydi çünkü her gün beraberiz ve yeterince seks yapıyoruz. 
Aylar sonra bilgisayarda bir şey keşfettim. Bu herşeyi değiştirdi! Bunu neden yaptığını bilmiyordu, bana iyi bir açıklama yapamadı. Alışkanlık olduğunu ve kendisinin taşınmasına izin verdiğini söyledi. Ağladı ve yere düştü. O kadar ağlıyordu ki artık ayakta bile duramıyordu. 
Beni biraz zaman aldı, ama ilişkimi ve aşkımı bırakmak istemedim. Neden sadece birisinin beni incittiği için mutsuz ve yalnız olmam gerektiğini fark etmedim! Bu mantıksız geliyor ama …
Günlük yaşamı normale döndürmek için büyük zorluklar yaşadık. O zamandan beri, ona güvenmekte büyük problemlerim vardı. Her zaman onun farklı olduğu imajını aldım – çünkü ilişkimiz çok sıra dışı. Bu eylem bütün imgesimi yok etti ve hislerime inanmamı sağladı. Güven çok hasar gördü. Bunu bir daha asla yapmayacağına söz verdi, çünkü istemiyor ya da buna ihtiyaç duymuyor. Dediğim gibi, bunun neden olduğunu açıklayamadı – neredeyse bir gün boyunca eski kız arkadaşıyla birlikte yaptı, çünkü onunla yatma arzusu yoktu. Ama ilişkimiz farklıydı! 
Her şey neredeyse bir yıl önceydi. Bir yıl içinde, bir gün benden bir şey tutuyorsa birkaç gün, hatta birkaç gün ayda birkaç kez sordum.
Birkaç hafta önce tekrar. Yataktaydık ve benden sakladığı bir şey olup olmadığını sordum. 
Bana baktı, gözyaşları omurgadan aşağı iniyordu. Yine yaptı. Yine gözyaşlarına boğuldu, çünkü yine beni çok incitti. Bunu istemese de. Kendisini açıklayamaz ve onun için bunun gerçekleşmesi çok kötüdür. Beni çok seviyor ve gözlerimde şu anda korkularımdan korktuğum bir korku vardı.

Hayatım çocukluğundan beri pek iyi gitmedi. Asla aşkı hissetmedim ve daha fazla yiyecekle ilgili bir soruyu tekmeledim. Zaten bir çocuk olarak. Bu yüzden birkaç yıl önce anoreksiyaya bile girdim. Şimdiye kadar kontrol altına aldım – şimdi uzun yıllar sonra, ama hala iyi değil! 
Çok fazla vuruş yapmalıydım. Tekrar tekrar yalanlandı ve aldatıldı. Ne yazık ki, hiçbir şeyle baş edemedim çünkü zihinsel olarak kararsızım. Yeni bir şey geldiğinde, ruhumda kazık biriktirdi ve benimle daha da kötüleşti.
Şimdi tekrar ikinci kez oldu, ben devam edemem. İlişkimiz çok güzel ve hala çok iyi geçti. Eğer böyle olmazsa. Benim için her şeyi yapıyor ve tanıdığım en harika insan. Birlikte vermek istemediğimiz kadar çok şeyimiz var. 
Ama hiçbir güvenim yok. Bu gece beni hayal ettiğim için çok kabartıldım, bu yüzden uyanıyorum ve ağlamayı kesmek için bir saate ihtiyacım var. 

Bu konuda kimseyle konuşamam, çünkü ilişkimde bir şey olduğunu utanıyorum. İlişkimiz çok büyük … ve bunu her zaman savundum. Sadece bu şey … Seks hiyaleri, sohbet

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?