kısa yollar Giriş
icon
icon
Prens William, Kate ve Prens Harry rekor kıran başarısı üzerine Team GB tebrik

Prens William, Kate ve Prens Harry rekor kıran başarısı üzerine Team GB tebrik

kate-middleton-t

Prens William, Kate ve Prens Harry kadrosuna ilişkili Takım GB ve herkesin sporculara tebriklerini
gönderdiler. ve toplamda 67 madalya – üçüncü sırada yer Çin’den birden fazla – Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda 27 altın madalya ile ikinci sırada bitirerek, Rio Olimpiyatları’nda yıldız başarı elde etti.

William, Kate ve Harry onların “rekor başarı” konulu ekibi tebrik Kensington Sarayı yoluyla ortak bir bildiri yayınladı.

Büyük Britanya hemen bir ev sahipliği sonra Yaz Olimpiyatları’nda daha fazla madalya kazanan ilk ülke oldu ve onların performansını bu yıl şimdiye kadar en iyi “Uzak Games” olarak selamladı olmuştur.
“Londra 2012 takip etmek zor bir hareket oldu, ama gururlu tüm ülkeyi yaptık,” William, Kate ve Harry yazdı

Londra 2012 takip etmek zor bir hareket oldu Biz gerçekten son iki hafta boyunca spor gibi geniş bir yelpazede genelinde başarılarını takip keyif aldık “, ama gurur tüm ülke yaptık. William, Kate ve Harry kraliyet mesajı okundu her şey başardık.

“Sen kutlamaları paylaşmak için, ev gece sonra, geç saatlere kadar kaldı gece Birçoğu Ev Milletler genelinde halkının memnun milyonlarca var olduğunu bilerek ulaşması gerekir.

“Hepimiz bu başarı kolay gelmiyor biliyorum ve sıkı çalışma, tutkulu bağlılık, sırf kum ve kararlılık yıl sonucudur. Sen, genç ve yaşlı hepimiz için bir ilham kaynağı vardır.

“Takım GB ile ilişkili herkes için – aferin Biz hepimiz eve sahip kadar deneyimi zevk umuyoruz William Catherine, Harry..”
“Eve Home Milletler genelinde insanların memnun milyonlarca var olduğunu bilerek gelmeliyim,” diye yazdılar

turnuva boyunca, Kensington Sarayı Takım GB için desteklerini gösterdi. Onlar takım takip ve her ikisi de 2012 ve 2016 oyunlar Omnium hem kazandıktan sonra Takım GB en başarılı kadın Olympian oldu Laura Trott, dışarı özel bir not verdi.

“Eh @TeamGB en başarılı Olimpiya kadın. Sen bize gurur yaptık olma zengin hak dördüncü Olimpiyat #Gold üzerinde LauraTrott31 @ yapılan” tweet okudum.

Saray ayrıca tarih yapmak için İngiltere’nin en süslü Olimpiyat sporcusu ve Mo Farah, Liam Heath ve Nicola Adams olma Sir Bradley Wiggins kutladı.

Laura ve onun arkadaşları bisikletçi nişanlısı Jason Kenny, koşucu Mo ve boksör Nicola Tüm Yeni Yıl onur listesinde tanınan olabilir üfürümler olmuştur.

Yazı admin Tarafından 22.08.2016 Tarih, Saat 9:01 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
728x90 reklam alanı
Yorum Yap

“Prens William, Kate ve Prens Harry rekor kıran başarısı üzerine Team GB tebrik” için bir cevap

  1. Güzel dedi ki:

    iyi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir