Prens Harry’nin kız arkadaşı Meghan Markle ünlü şükran günleri şölenlerini paylaşıyor

serkan balcı     11-25-16     Magazin     Prens Harry’nin kız arkadaşı Meghan Markle ünlü şükran günleri şölenlerini paylaşıyor

Prens Harry’nin kız arkadaşı Meghan Markle’ın ciddiyetle etkileyici mutfak becerileri var! Çarşamba günü Şükran Günü ruhuna giren 35 yaşındaki öğrenci, Instagram’da önceki yıllarda pişirdikleri ağzı sulandıran bir türkiyenin yanında poz veren çarpıcı bir fotoğrafı paylaştı.

“Ah, o zaman mükemmel bir Şükran türkiyesini kavurdum!” Yıldızın, gevşek bir at kuyrukunda bıraktığı, kotlu bir keman ve kolsuz lacivert ceketin içinde, şaşkın şaşkın görünümü gören çıtçıtın başlığını altüst etti.

Meghan Markle etkileyici mutfak becerilerini Instagram’da sergiledi

Yıldızın muzaffer bayramı, barın en üst seviyeye çıkarmış olduğu anlamına geliyor ve aktris bu yılki kutlamalar için bir kez daha şef rolü üstlendiği için başarısını taklit etmek için “baskı” hissettiğini itiraf etti. “Soru, tekrar yapabilir miyim?” Atladı. “Baskılar var! #thanksthiviving #thebriningbegin #turkey.”

Perşembe günleri şenliklere hazırlanıyor olan ünlüler Suit Yıldızı değil. Dawson’s Creek yıldızı Katie Holmes, Şükran Günü yemek tarifleri hakkında izleyicilerinin lejyonlarını verdi ve ailesi ile birlikte tatil geçirdiğini ortaya koydu.

Katie ailesinin hazırlıklarının videosunu yayınladı

Oyuncu, Instagram’da kısa klipler dizisi yayınladı ve anne babasının bir elma soyucu yanı sıra kızkardeşi bir kaseye doldurma karışımı kullanarak filmi çekti. Katie, hayranlarının ailesinin pişirme yöntemlerine daha yakından bakmalarını sağladı ve yavaş çekimde zaman aşımı efekti uyguladı.

Kate Hudson lezzetli Şükran Günü turtalarının bir fotoğrafını paylaştı

Bu arada, Kate Hudson Çarşamba günü sonuçlarının bir fotoğrafını göndererek, gündüz keklerini yoldan çıkarmaya karar verdi. Neredeyse Ünlü yıldız, nefis görünümlü tatlıların çarpıcı bir anıtı paylaştı, fırından yeni çıkmış ve mutfağında soğumaya başlamıştı. “Ve böylece başlıyoruz … Teşekkürler2016 #LoveMyPies,” diye ekli yazısı yazdı.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?