Pippa Middleton

serkan balcı     10-09-16     Biyografiler     Pippa Middleton

Pippa Middleton

Tüm aldı bir daracık Alexander McQueen elbisesi ve Middleton adıyla özdeşleşmiş bulunuyor serin tavır oldu. ablası yüzyılın düğün bir Prens evlendiğinde, Pippa Middleton dünyanın en ünlü nedime olma, uluslararası şöhrete rocketed edildi.
Kate Middleton
9 Ocak 1982

Prens William
Londra
Prens Harry
Londra, Ingiltere

Burç: Başak

“Hesapta (doğru kelime ise) dünya çapında tanınmasını sağlamak için biraz şaşırtıcı olduğunu: yatar iken – Aynı kumaştan ve benzeri çarpıcı Kate Middleton ve anneleri Carole gibi görünen ile kesilmiş, parti planlayıcısı onu adım olarak dikkat çekti in-law kardeşi-kız kardeşin, senin ve senin alt. ”

6 Eylül 1983 doğumlu, Philippa Charlotte Middleton Carole ve kocası Michael üç çocuk ikinci oldu.

Kardeşi gibi Berkshire lass o sporda sivrildi popüler bir öğrenciydi prestijli Marlborough College katıldı. Daha sonra Edinburg Üniversitesi’nden İngiliz derecesi ile, İskoçya’da yükseköğretime Kate izledi.

Orada, Pippa kendi yüksek sosyete bağlantılarının çok kurdu. Onun öğrenci günlerde, onun ev arkadaşları George Percy, Northumberland Dükü varisi ve Edward Innes-Ker, Roxburghe’da Dükü oğlu vardı.

Londra sosyal sahnede çarpıcı esmer benzer bir etkisi oldu. 2008 yılında, Tatler dergisi ‘Sayı 1 Toplum Singleton’ Pippa adında.

Ablasının nişan ilgi yepyeni bir seviyeye getirdi. ancak inceleme olmadan – Yorumcular bile Westminster Abbey o dört dakikalık yürüyüş temelinde o tüm iyi tasarımcıları ve taraflara erişim, daha şanslı kardeş olduğunu savundu.

Kesinlikle kraliyet nedime charmed yaşam ortaya çıktı. Her yeni profil Vanity Fair, Gösteri ve Waitrose bünyesindeki dergisi bildirilen £ 400,000 kitap anlaşma ve sütunları sabitlemek için onu sağladı.

Wimbledon’da kraliyet kutusuna koltuk vardı, Saray partilere davet ve Kraliçe’nin Elmas Jubilee kutlamaları sırasında kraliyet Filoya bir yer.

Sir David Frost söyleyerek, onun itiraz özetledi: “. O güzel genç kadın, çok esprili ve konuşma her türlü kendi tutabilir”

Oysa çok somut sakıncaları vardı. Pippa Middleton Paris’te bir maskeli top katıldığı zaman, arkadaşlarının davranışı yankı uyandırmıştı.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?