Renk seçin:
Petra Stunt kardeş Tamara Ecclestone ile gece platin sarışın saçları başlangıçları

Petra Stunt kardeş Tamara Ecclestone ile gece platin sarışın saçları başlangıçları
sohbet

Petra Stunt kardeş Tamara Ecclestone ile gece platin sarışın saçları başlangıçları

petra1-a

petra Stunt yaz için yeni ve cesur bir makyaj ile sezonun en büyük saç trendleri iki benimsemiştir. dışarı kardeş Tamara Ecclestone ile bir gece zevk, 27 yaşındaki saçını platin sarışın çarpıcı bir gölge boyalı yanı sıra kısa bir süre için gözle vardır saptandı.
Petra Stunt dışarı kardeş Tamara Ecclestone ile bir gece muhteşem bir yeni saç girmiştir

İngiliz güzellik uzun sallanan olsa da, dalgalı saçlar, son aylarda, o şık, omuz uzunlukta tarzı yürüttüğünü, bob eğilimi hakim.

Bu arada, o da son zamanlarda çarpıcı bir görünüm için tercih etmiş Khloe Kardashian dan Myleene Klass yıldızlı, izinden, göz alıcı bir platin sarışın renk lehine ona bal-hued sarışın gölge hendeğe.

 

İngiliz güzellik uzun sallanan olmuştu, bal-hued sarı saç

Bu hayranlara bir ilk bakış verdi Tamara oldu Petra en muhteşem yeni ‘birlikte bazı kaliteli zaman için dışarı yöneldi diye çiftin çarpıcı Selfie’ler bir dizi ortak olarak yapmak. “Kardeş kardeş,” o sadece daha sonra çift “dışarı yatakta zaman geçmiş yolu” dışarı kaldıkları başka bir fotoğrafın yanında quipping, enstantane biri başlığıyla.

Petra mat pembe dudaklar ve çarpıcı göz makyajı ile eşleştirilmiş, bir üst düğüm ile bir buçuk updo saçlarını yukarı giyen, çekici akşam onu sinirli tarafını gösterdi. Bu arada, Tamara de güzellik çıtayı, onun parlak esmer giyen şık hacimli aşağı TRESSES darbe-kuru, çıplak dudaklar ve göz kalemi bir ipucu ile sürüldü.

O uzun, platin sarışın bob için gitti

gece kocası James Stunt ile geçen yıl ikiz bebek erkek karşılama beri nispeten düşük profil tutmak olmuştur Petra için nadir bir görünüm oldu.

yanan benzin bomba Petra Range Rover yanında inmeden önce, kendi Chelsea tesiste atıldı sonra bu yılın başlarında çift, batı Londra’daki onların £ 66million evde korkunç bir saldırının kurbanı oldu. olayın meydana geldiği zaman minnetle çifti ve üç küçük çocuklar evde değillerdi.

Milyarder işadamı James sözcüsü onlar olayın “Dublör ‘yaşam tarzı onaylamaması halkın bir muhalif üyenin eylem” olduğuna inanıyordu söyledi.

Yorumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Etiketler:

Chat Sohbet Odaları Omegla Sitesi Sohbet Sayfa başına git
sohbet sohbet odaları sohbet odaları sohbet odaları sohbet