Özel Nicole Scherzinger X Factor makyaj sanatçısı yıldızlı kulis güzellik sırları ortaya

admin     10-25-16     Genel, Kadınca     Özel Nicole Scherzinger X Factor makyaj sanatçısı yıldızlı kulis güzellik sırları ortaya

Nicole Scherzinger onu çekici saç ve makyaj görünümü ile bu X Factor sezonunda, döşeme fanlar yüksek güzellik kazık belirledi. MERHABA, onun kulis güzellik sırlarını öğrenmek için belirlenen! Çevrimiçi yıldızın makyaj sanatçısı Emma Osborne ile münhasıran yakaladı …

 
Emma Nicole Scherzinger en çarpıcı X Factor güzellik görünüyor oluşturur

Nasıl Nicole güzellik görünüyor seçerim?

“Nicole birkaç gün önce montaj olacak ve bu saçlar için yön dikte ve makyaj yardımcı olacaktır. O fikirlere çok açık ve biz yönümüzü gezinebilirsiniz böylece ruh kurulu veya başvurular görmek için seviyor, biz bu şekilde bir klasik, eğlenceli ya da ağırbaşlı vibe eğer. Ben yaratıcı olmak ve Nicole için tüm seçenekleri keşfetmek ister, bu yüzden bazı ruh panoları ile onu takdim bize aynı sayfada kalmak yardımcı olur karar verin! ”

Ne zamandır o genellikle bir live show önce makyaj sandalyede geçirmek mu?

Biz iki saat için amaç, ama canlı olduğunda asla bilemezsiniz! Bir saat ve yarım bizim için normalde Tamam, ama biz çok görünüm hakkında yetişmek için zaman lazım.

 

Nicole makyaj sandalyede iki saat kadar geçirebilirsiniz ortaya

Bize Nicole’ün görünüm oluşturmak için nasıl bir adım adım kılavuz verebilir?

Bu kullandığım hala nemli iken onun pigmentler henüz muhteşem bir pürüzsüz bir yüzey için kremsi gerçekten zengin -.. “Bir ışık nemli vakıf bu zeytin, sarı bazlı cilt tonları için şaşırtıcı olarak onun tercihi genellikle EX1 Invisiwear Sıvı Vakfı gidin hiçbir görünür satır vardır, böylece konturları boyunca sırf sıvı ve sorunsuz bu karışımı!

“İleri bir allık -.. Renk ve tazelik bir pop eklemek için şeftali ve yumuşak genellikle bir şey EX1 bazı mükemmel allık tonları var, bu yüzden alternatif denemek yok bakmak hiç aynıdır!

“Ben Charlotte Tilbury bazı airbrush tozu ile düzeltmek ve onun Film Yıldızı kontur tozu kullanılarak heykel ve gölge edeceğiz gözleri oynamak için genellikle Nicole’ün en sevdiğim özelliği vardır -.. Biz derisini tamamlayacak sıcak tonları kullanarak sultrier göz oluşturmaya çalışın dudaklar genellikle parlak dolgun dudak eklemek için güç ve uzun ömürlü eklemek için bir kalem ile doldurulur ve nemli ruj ile kapalı yumuşatılır. biz mükemmel renkler için bizim güvenilir MAC gittin son birkaç haftadır. ”
Nicole sürekli onun güzel saç ve makyaj ile hayranlarını wows

Ne rujlar onu tercih açıklamada dudaklar için kullanıyorsunuz?

“O MAC ve Giorgio Armani sıvı mat dudak tonları seviyor. Bu inanılmaz pigmentler ve canlı TV için dayanma gücü var!”

Hiç bir canlı gösteri önce sağa düzeltmek zorunda kalmıştım bir son dakika güzellik aksilik oldu mu?

“Biri onu öptü ve sadece canlı gitmeden önce büyük değil onu yanağından, kırmızı ruj var! Bu katmanları hakkında ve o inşa etmek ve bir görünüm oluşturmak için bir sanatçı olarak zaman alır. Sadece silip doldurmak değil o hızla. ”
Emma Nicole’ün göz alıcı deyim dudaklar için sıvı ruj kullanır

Çünkü gösteri ne kadar duygusal, sen yarışmacı ağladığını yapmak durumunda onu maskara ve göz makyajını uyum sağlamak zorunda mı?

“! [Gülüşmeler] Evet bir kez unutmuşum, ama neyse ki el dokuları vardı – Lancome iyi su geçirmez maskara yapmak …”

Eğer Nicole’ün güzellik tek kelimeyle X Factor görünüyor tanımlamak için olsaydı, ne olurdu?

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?