ona sevdiği kedisi Roxy ölümü bahsediyor Holly Willoughby gözyaşları içinde yıkar

admin     10-25-16     Genel, Magazin     ona sevdiği kedisi Roxy ölümü bahsediyor Holly Willoughby gözyaşları içinde yıkar

O, geçen hafta beklenmedik bir şekilde ölen sevgili kedi Roxy, hakkında konuştu Holly Willoughby gözyaşlarını sildi.

Bu Sabah sunum aile evcil hayvan hakkında konuşma ve o Roxy vefat etmişti genç çocukları söylemek zorunda kaldım an açığa canlı televizyon duygusal başarısızdı.

“Perşembe gecesi gerçekten garip bir şey, o uyudu biz sabah aşağı geldi ve onun uykusunda vefat,” Holly dedi. “Onunla yanlış bir şey olmuştu. Herkes için gerçek bir şok oldu. O aile, hep çocuklar için orada büyük bir parçası oldu.”

 
“Belle feryat ve Harry çok sessiz,” Holly ona çocukları nasıl tepki açıklandığı gibi, söz konusu

Holly, 35, o gözyaşlarını mücadele olarak kendini oluşturmak zorunda kaldı ve daha sonra söyleyerek devam: ‘Nasıl çocuklara anlatmak için gidiyorum’ “En kısa zamanda ben, düşünce öğrendim gibi Ben Roxy çok iyi olmadığını söyledi. O bir kedi yavrusu, Peaches olarak ölen bir kız kardeşi vardı, bu yüzden Şeftali cennette onu bekliyor olacağını söyledi. Ben onun kendi üzerinde olmayacak bilmek onlara yardımcı düşünüyorum.

“Belle feryat ve Harry çok sessiz ve gerçekten bir şey söylemedi. Ama yatmadan önce o gitti, ‘Ben ağlamıyorum, bugün gerçekten cesur oldum.’ Ve ben ‘Bu cesur olmak zorunda değilsiniz, tamam’ dedi. Ve sonra [ağlamaya başladı] gitti. ”
“Uykusunda vefat,” Holly dedi

Holly’nin co-host Ben Shephard bir tilki tarafından öldürülen ailesinin evcil tavşan hakkında konuşma, anne-of-üç rahatlattı. pet yas ile mücadele İzleyiciler daha sonra telefona davet ve onların kaybı ile başa çıkmak için nasıl destek aramaya bulundu.

“Ben sadece bir kedi çünkü söyleyerek biraz saçma hissediyorum ama ailenizin bir parçası,” Holly dedi. “Biz o kadar çok insanı etkileyen çünkü bu bugün bir telefon var diye düşündüm.”

Ünlü Suyu yıldız geçen hafta onun yürek haberleri duyurmak için Instagram aldı. Roxy, muhteşem bir siyah-beyaz ve-kedi bir yakın çekim fotoğrafın yanı sıra, Holly yazdı: “Elveda dostum …

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?