Missouri Valisi GOP Reklam Aday bir Makine Gun Away With Patlatma Özellikleri

serkan balcı     08-11-16     Haberler     Missouri Valisi GOP Reklam Aday bir Makine Gun Away With Patlatma Özellikleri

Missouri Valisi GOP Reklam Aday bir Makine Gun Away With Patlatma Özellikleri
“Jön Türkler” film “Idiocracy” ve İslami Devlet propaganda videoları sivilcenin benzerlik alay.
navy_seal_ad

Missouri Cumhuriyetçi vali adayı Eric Greitens yüksek güç makineli tüfek atış onu içeren yeni bir kampanya reklamı tükendi ve İslami Devlet propaganda videoları ürkütücü bir benzerlik taşımaktadır.

“Bu ülke gitmek için olumlu bir yönde değil,” Cenk Uygur, ev sahibi “Genç Türkler” reklamı izledikten sonra söyledi. “Değil sadece bu adam aslında … çalışıyor [ve] ülkemizin bu intikal inanamıyorum o kadar acı aptal çünkü. Ama aynı zamanda, çünkü şiddet görüntülerinin. ”

Greitens, Cumhuriyetçilerin çoğunluğu gibi, anti-seçim ve lehine olan “silah hakları.” noktada, Greitens bir göle bir mitralyöz tarzı makineli tüfeği ateşler … ve o hemen hemen öyle.

“Ben yanlısı hayatı değilim,” Uygur acımasızca Greitens alay dedi. “Ben yolunda bir şey öldürmek istiyorum, ama pro-life değilim.”

“Bir makineli tüfek atış ve gibi olmak gibi, Idiocracy-kelimenin tam anlamıyla haline geldi ‘bana oy neden biliyor musun?'” Uygur ticari olarak kullanılan silah sesleri sesini taklit dedi.

nedenini katılmak için izleyiciler ikna etmeye videoları silah kullanan başka bir grup? Uygur İslam Devleti karşılaştırıldı. “Biz onlara bakıp, ‘gitmek bu canavarlar bak, ve onlar kadar gururla silahlarını ateş ediyorlar ve onlar vahşiler,'” Uygur düşündü. ” ‘, Bu bizim manyak Ah o bizim adamımız.’ Ve sonra için … Vali çalıştıran bir adam benzer reklamları çalışacak ve daha sonra biz gidip”

Greitens, eski bir Navy Seal, Çarşamba Missouri valisi Missouri Cumhuriyetçi birincil kazandı. Yani görünüşe göre, şaka bize var.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?