Michelle Obama’nın Konuşma Hareketi Anneleri itibaren, DNC itibaren 10 En Unutulmaz Anlar yaşayın

admin     07-30-16     Haberler     Michelle Obama’nın Konuşma Hareketi Anneleri itibaren, DNC itibaren 10 En Unutulmaz Anlar yaşayın

SEÇİM 2016
Michelle Obama’nın Konuşma Hareketi Anneleri itibaren, DNC itibaren 10 En Unutulmaz Anlar yaşayın


shutterstock_421168366

Hillary Clinton, Philadelphia’da bir tarihi hafta kapatma, Perşembe akşamı partinin başkan adaylığını kabul konuşmasında ile 2016 Demokratik Ulusal Kongre kapattı.

Aşağıdaki DNC en unutulmaz anları geri bak:

10. Joe Biden Donald Trump üzerinde kaldırır

Çarşamba günü, başkan yardımcısı, belki de bugüne kadar herhangi bir Demokrat tarafından sunulan GOP adayı Donald Trump en ikna edici eleştiri neydi teslim.

“Onun alaycılık sınırsız ise,” Biden dedi. “Empati ve şefkat Onun eksikliği ifade özetlenebilir olabilir o, meşhur olmanın en gurur şüpheli ‘Sen kovuldun!’ Bunu bir düşün.”

“Eğer bir çocuk, sen büyütüldüğü hiçbir meselesi olarak öğrenilen her şeyi düşün,” diye devam etti. “Nasıl ‘kovuldun’ diyerek zevk olabilir? O orta sınıf umurunda bize anlatmaya çalışıyor. Bana bir mola verin. Bu saçmalık bir grup var. ”

9. Gabby Giffords ulusal aşamaya geri döner

Beş kişinin ölümüyle sonuçlanan bir 2011 katliamı sırasında başından vuruldu eski kongre üyesi, silah kontrolü ve Hillary Clinton onu onaylanması için bir çağrı teslim yardımı olmadan DNC podyuma yürüdü.

“Bahsetmişken benim için zor,” Giffords dedi. “Ama Ocak gel, ben bu iki kelime söylemek istiyorum: ‘. Sayın Başkan'”

8. Anti-Clinton protestocular sokaklara

Bazı jilted Sanders seçmenlerin Hillary Clinton’ın adaylığı onların devam eden muhalefet dile getirdi çekişmeli Demokrat birincil döngüsü Lingering gerginlikler, Philadelphia sergilendi. Perşembe sabahı itibarıyla protestolar 103 alıntıları ve 11 tutuklama vermiştir.

7. Elizabeth Banks Trump alay

aktris kendi epik bir yürüyüş-out ile Trump’ın Wrestlemania layık RNC giriş şiş. “Ben genellikle Donald Trump hakkında bu söyleme, biliyorum, ama bu üst üzerinde oldu,” diye espri yaptı.

Bankalar hangi ben oynamak ‘Açlık Oyunları’ Bazılarınız beni biliyor “diye devam etti Effie Biblo-bir şiddetli distopya uzun soluklu konuşmalar sunarken deli peruk takıyor zalim, out-of-touch reality TV yıldızı. Geçen hafta Cleveland ayarlanmış Yani, ben ‘hey-o benim bir hareket, Ah!’ Gibi oldu ”

6. Bernie Sanders kardeşinin haraç sırasında gözyaşları

O başkan adaylığı yoklama sırasında kardeşi için yaptığı oylarını olarak Demokratlar yurt dışında temsilci Larry Sanders duygusal konuşma. İki kardeş Larry Sanders onların geç ebeveynleri hakkında konuşurken gözyaşlarını tutmak için mücadele etti.

“Ben okumak istiyorum, bu kongre öncesinde, bizim veliler, Eli Sanders ve Dorothy Sanders isimleri,” dedi. “Onlar kolay hayatlarını yoktu ve onlar genç yaşta öldü. Onlar kendi oğlu ve başarılarını son derece gurur duyardı. Onlar onu seviyordu. ”

5. Hecklers Leon Panetta kesme

“Yalanlar!” Ve “Hayır daha savaş!” Dinleyicilerin Tezahüratları Çarşamba günü yaptığı konuşmada duraklatmak için eski CIA direktörü ve savunma sekreteri zorladı. Pro-Panetta delegeler “ABD!” Tezahüratları ile cevap verdi.

drone grev de dahil olmak üzere Obama yönetiminin dış politikasının tartışmalı yönleri ile Panetta dernek, devlet sekreteri olarak Clinton’un kimlik bilgilerini parlatmak için, bazı Demokratlar arasında, ona tartışmalı bir seçim yaptı.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?