kısa yollar Giriş
icon
icon
Madonna Sean Penn söyler: “Ben hala seni seviyorum

Madonna Sean Penn söyler: “Ben hala seni seviyorum

arkalarında geçmişi koyduk kanıtlayan, Madonna onun hayır olay Yardım Haiti Ana de eski kocası Sean Penn, desteklemek için Cumartesi akşamı dışarı çıktı. çifti mutlu adlı 57 yaşındaki çocuklar Mercy James ve David Banda yanında siyah halı birlikte poz verdi.

popstar bir dik uzun siyah elbise onun ince yapılı vücudu vurgulanır ve ona makyaj olay için basit tuttu. o bir akustik sayıda gerçekleştirmek için sahneye aldı Beverly Hills Montage Otel’de düzenlenen bağış, içeride, Like A Virgin şarkıcı ukele oynarken ve Fransızca şarkı, kalabalığı charmed.
Madonna iki çocuk David Banda ve Mercy James ile Sean Penn’in sadaka gala katıldı

La Vie en onu büyüleyici performansıyla önce Gül Madonna o Haiti yeniden inşa etmek için yapıyor büyük iş için eski kocası teşekkür için bir an sürdü. “Bu gece benim gece turne, kapalıdır. Ve ben, burada daha olacak oğlum Rocco ile, iki yıl önce Sean ile Haiti’ye gidiyor ayrıcalığı vardı, inanılmaz bir organizasyon destekleyen daha iyi bir yer gelmiyordu ve biz en şaşırtıcı macera vardı. ”

“[Sean] son altı buçuk yıl içinde Haiti değişti bu şekilde inanılmaz. Ben yüzden ben koydu andan itibaren, seni seviyorum, Sean söylemek istiyorum. Bilmeni gurur, seninle gurur duyuyorum size ve I gözleri hala seni sadece aynı seviyorum. ”
Haiti için yardım etkinliğinde bir ukele üzerinde ‘en Rose La Vie’ yapılan popstar

onunla birlikte şarkı söylemeye kalabalık davet ve kurnazca onun özel yaşam içinde sorunlara ima anne-dört konuşmasını Sonuç. “Birlikte şarkı Lütfen, ben bazen kelimeleri unutmak bilinen oldum, kafamda bir sürü şey var,” dedi. O belirtmek vermedi rağmen, bu oğulları Rocco gözaltına için, o eski kocası Guy Ritchie ile yaşıyor devam hukuk mücadelesi referans olabilir

Yazı admin Tarafından 12.10.2016 Tarih, Saat 12:15 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
728x90 reklam alanı
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir