Louis Tomlinson’ın annesi Johannah Deakin (42 yaşında), lösemi ile savaştan sonra öldü

serkan balcı     12-09-16     Magazin     Louis Tomlinson’ın annesi Johannah Deakin (42 yaşında), lösemi ile savaştan sonra öldü

Bir Yön Star Louis Tomlinson’un annesi Johannah Deakin, lösemi ile savaştan sonra öldü, bu Cuma günü doğrulandı. 42 yaşındaki çocuk Çarşamba günü erken saatlerde öldü. İki altı yaşındaki altı çocuk, Lottie, 18, Felicite, 16, ikizler Daisy ve Phoebe, ikisi de 12 ve Ernest ve Doris ikizlerini geride bırakıyor.

‘ya yapılan açıklamada! Çevrimiçi, ailesi: “Johannah Deakin’in ailesi, 7 Aralık 2016’nın erken saatlerinde Johanna’ya veda edince kaçınılmaz üzüntü içindeydi. Bu yılın başlarında Johannah’ya acil ve sürekli tedavi gerektiren çok agresif bir lösemi formu teşhisi kondu. Ailesine özel olarak üzülmek için zaman ve mekan verilmesini saygıyla talep ediyoruz. ”
Louis Tomlinson’un annesi Johannah Deakin lösemi ile savaştan sonra vefat etti

Bu yılın başında, Johannah’ya “çok agresif” bir lösemi teşhisi kondu. Kocası Dan Deakin şunları ekledi: “Johannah en başta yedi çocuğa – Louis (24), Lottie (18), Félicité (16) ve ikizler Phoebe ve Daisy (12) ve Ernest ve Doris (2) – bireysel yetenekleri ve başarıları, onlara aktardığı prensip ve inançların kanıtıydı.Ayrıca Freddie’ye inanılmaz gururlu bir büyükanne idi.
“İnanılmaz özveri, her zaman başkalarını kendi başına yerleştirmek istiyor … Çevresindeki herkesin mutlu ve sevecen olmaktan çok istediği şey, pek çok hayır kampanyasında yorulmadan çalışarak birçok birey ve ailesi için anılar yaratıyordu. Johannah, yardıma ihtiyaç duyan birinin medya aracılığıyla duymasını istemez ve o kişiyi hemen hemen umutsuzca ihtiyaç duydukları şeylere ve nadiren başarısız hale getirmeye heveslendirir. ”

Louis’in babası Troia Austin, 1997 yılında Johannah’dan ayrıldı. Ebe, Doktor Dan Deakin’le olan ilişkisini açıkladı ve çiftin 2013 yılında ikiz beklediğini söyledi.

İki hafta önce, Louis annesinin tatlı resmini paylaşmak için Instagram sayfasına gitti. Resim yazısında, şefkatle şunları yazdı: “Annem, bu yılın başında Brits’ten önce muhteşem görünüyor, sizi çok seviyorum ve özlüyorum!”

Eski X Factor hakimi Cheryl, başsağlığı dileklerini göndermek için heyecanlı sayfasını aldı: “Kalbim kırılıyor, üzgünüm, düşüncelerim bu inanılmaz derecede trajik zamanda sana ve sevdiklerinize ait.”

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?