Kim Kardashian’ın çantasıyla alay ettiler

serkan balcı     08-24-18     Magazin     Kim Kardashian’ın çantasıyla alay ettiler

ABD’li magazin figürü Kim Kardashian‘ın patates kızartması şeklinde çantası sosyal medyada alay konusu oldu. Çantanın 36 bin TL değerinde olduğu öğrenildi.

Kimi zaman cesur, kimi zaman ilginç tercihleriyle gündemden düşmeyen magazin figürü Kim Kardashian, bu kez alay konusu oldu. Kardashian’la dalga geçilmesinin sebebi ise Los Angeles’ta düzenlenen bir partiye patates kızartması şeklinde çantayla katılmasıydı…

36 bin TL değerindeki değerli taşlarla süslü, Judith Leiber marka çanta için “Sadece 1 TL farkla büyük boyunu alamamış mı? Buna ne sığar”, “O parayla 36 bin tane patates tarlası alınır” gibi yorumlar yapıldı.

Öte yandan Kardashian’ın korsesi ise takipçilerinin gözünden kaçmadı.

 

Magazin basınının büyük ilgi gösterdiği ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian’ın önceki gün sosyal medyada paylaştığı bir fotoğraf olay oldu… 37 yaşındaki Kardashian, üzerine eski bir iç çamaşırı giydiği fotoğrafı paylaştı. Gucci markasının 1997’de piyasaya sürdüğü iç çamaşırı hakkında, “Kardeşiyle yaşıt” yorumunu yaptı.

Yaptığı her açıklama ve paylaştığı her poz olay olan Kim Kardashian’ın önceki gün çektiği fotoğraf sosyal medyada tartışma yarattı. Kendine ait KKW markası için çekim yapan Kardashian’ın Gucci marka ipli iç çamaşırı büyük bir tartışmayı da beraberinde getirdi.

Ünlü modacı Tom Ford’un 1997’de Gucci için tasarladığı iç çamaşırı markanın reklam kampanyalarında da sıklıkla kullanılmıştı. İkinci el piyasası bir hayli hareketli olan G-string tarzı iç çamaşırı 1.200 dolar ile 1.800 dolara (yaklaşık 10.000 TL) alıcı buluyor.

Kardashian’ın iç çamaşırının eski olduğunu dile getiren bazı sosyal medya kullanıcıları, “Bu iç çamaşırı Kardashian’ın kardeşi Kylie Jenner ile adeta yaşıt” yorumları yaptı.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?