Kelly Clarkson kocasının vazektomi olsun yaptı: ‘Bu bana tekrar asla olmayacak’

admin     10-12-16     Magazin     Kelly Clarkson kocasının vazektomi olsun yaptı: ‘Bu bana tekrar asla olmayacak’

Kelly Clarkson kocasının vazektomi olsun yaptı: ‘Bu bana tekrar asla olmayacak’

Kelly Clarkson yine hamile düşmek için hiçbir arzu vardır.

şarkıcı tüpler bağlı olması bir ameliyat yaptı, ama Kelly de vazektomi almak için kocası Brandon Blackstock zorla sadece. O Nisan ayında ikinci çocuğunu Remy doğumundan sonra operasyon vardı.

“Ben Remy ile tam anlamıyla hamile olduğunu, ve ben gibi, ‘Sen sabit alıyorsanız. Bu da yine bana asla olmayacak'” diye ortaya çıkardı. ” ‘Ben tekrar hamile, ben seni bulurum!’ Açık ise bir şey olursa, Tanrı’nın bir mucizesi. Ben tam anlamıyla masaya benim OBGYN söyledim”

 
“Açık ise tam anlamıyla masaya benim OBGYN söyledim ‘Ben tekrar hamile, ben seni bulurum!'” Dedi Kelly

Jenny McCarthy SiriusXM gösteri konuşan Kelly, eklendi:… “Bu korkunç bir şey güzel, hiçbir şey büyülü ne olursa olsun, sen Ancak, sizin için iyi olduğu gebelik alır kişi benim çocuklar her gün hatırlatacak şeyiz hayatlarını ne yaptığını. Ben gibi iki gebelik hastaneye kaldırıldı. ”

Kelly, 34, ve kocası Brandon iki yaşındaki kızı Nehir Gül ve yeni doğmuş bir oğlu Remy için gurur duydukları bulunmaktadır. Adet şarkıcı Adet aslında onu zor ilk gebelik sonrası ikinci bir çocuk sahibi olmak planı yoktu, ama o kızı tek başına büyümek istemedim.
Şarkıcı Nisan ayında ikinci bebeği karşıladı

“Ben [River] Başka küçük dostum istedim,” dedi. “Ben bir sürü. Onu biz seyahat ederken gibi biri yaşı, var istedim gibi hissettim çünkü ben sadece bir tek adam dışarı bir çocuk istemiyordu.

“Ben ‘Tamam, biz sadece tekrar yapacağım, diye düşündüm. Ben, yine olabilir yolu yoktur ‘gibi oldu ama daha kötü oldu. Remy gebelik Nehri daha kötü oldu. “

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?