Kate ‘son derece konuşkan’ Princess Charlotte ve Prince George’un dinozor sevgisine

serkan balcı     11-25-16     Magazin     Kate ‘son derece konuşkan’ Princess Charlotte ve Prince George’un dinozor sevgisine

Cambridge Düşesi, Née Kate Middleton, sevimli Prens George’un dinozorların büyük bir hayranı olduğunu ortaya çıkardı. 34 yaşındaki T-Rex’in Jurassic yaratıkların “gürültülü ve en korkunç” olması nedeniyle T-Rex’in küçük oğlanın favorisi olduğunu açıkladığı Salı günü Doğal Tarih Müzesi’nde bir çocuk çay partisine katılıyordu.

Düşes, on yaşındaki Elizabeth’e en büyük çocuğunun “dinozorlar ve yanardağları sevdiğini” söyledi ve şu anda okula okuyor olduğunu da ekledi. Etkinlik sırasında kız Prenses Charlotte’un “büyük konuşkan” hale geldiğini ve büyük kardeşiyle “daima bir oyun oynamak istiyor” olduğunu ortaya koydu.

Düşes, bir LK Bennett elbisesinde hayrete düştü

Dinozorlar söz konusu olduğunda, George’un kraliyet ailesinin ilgisini çeken tek üyesi olmadığı anlaşılıyor. Çocuklara Jurassic Park filmlerinin hayranlarını mı soruyorlardı, Kate “parlak” olduklarını düşündüğünü ve ilk kez küçük bir kız olarak gördüğünde filmi izlemekten gerçekten “keyif aldığını” söyledi.

Müzenin yönetmeni Sir Michael Dixon, İngiliz güzelliklerinin dinozorlar hakkındaki genel bilgilerinden etkilendiğini ve onu “çok destekleyici bir patron” olarak nitelendirdiğini açıkladı.

Doğal Tarih Müzesi’nde bir çocuk çay partisine katıldı.

“George, dinozorlara çok heveslidir – görünüşe göre bugün gelmeyi çok isterdi” dedi. “Çocukları büyüdükçe dinozorların adlarını alması gerekeceğini belirtti.”

Prens William’ın karısı, Dippy’ye, Ocak ayında 2017’de ülke çapında bir turneye çıkacak muazzam sıva dökme iskeleti olan Diplodocus’a ve müzenin en ünlü sergilerinden birine veda etmek üzere düzenlenen çay partisine katıldı.

Şık bir LK Bennett elbisesinin başında geldi ve Oakington Manor İlkokulu’ndaki öğrencilere katıldı ve dinozor yumurta üstüne kurşun kalem kazandırdı. Duchess, sanat ve zanaatlere katılarak, küçük bir fosil kazmaya başlamadan ve Dippy şeklindeki elveda pastasına girmeden önce, çocuklara sohbet edip onları dinozor bilgisiyle sorguladı.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?