Renk seçin:
Happy Days döküm üye insanlar, onun muhafazakar manzarasına öfkeli iseniz “dedi umurumda değil.”

Happy Days döküm üye insanlar, onun muhafazakar manzarasına öfkeli iseniz “dedi umurumda değil.”
sohbet

Scott Baio Defiant fazla Trump Destek ve RNC Konuşma: ‘I Ever Yine Çalışırım eğer umurumda değil’
Happy Days döküm üye insanlar, onun muhafazakar manzarasına öfkeli iseniz “dedi umurumda değil.

Aktör Scott Baio iki hafta önce Cumhuriyetçi Ulusal Kongresi’nde konuşma kararından ötürü meydan okuyan ve Hollywood’un Cumhuriyetçi adayı Donald Trump desteklemek için ona dönerse, diyor “Umurumda değil.”

happydays

Hollywood Reporter ile yaptığı bir röportajda, eski Happy Days döküm üye insanlar onun muhafazakar görüşlere onunla kızgın iseniz, “umurumda değil belirtti. Şimdiye kadar tekrar çalışmak eğer gerçekten, kalbimde, umurumda değil. Umurumda değil. Ben rahatım ve ben büyük bir hayatım var, ama benim için tanınabilir bir ülke yoksa, hiçbir şey var. ”

röportajda başka bir noktada, o dünyanın yanıyor “dedi. Bu ülkede hiçbir şey doğru yönde gidiyor. Onlar Trump mizaç kötü olduğunu söylemek, ve benim yanıt Eh, bakalım ‘olduğunu. Obamacare bir felaket. Göç tam bir karmaşa. İnsanlar bizi öldürmek isteyen Müslüman ülkelerden gelen yasadışı buraya geliyor, ekonomi en tuvalet 95 milyon kişi işsiz bulunmaktadır. ISIS kapalı insanların kafalarını kesme ancak Hillary’nin ve Obama’nın mizaç büyük, bu yüzden bu konuda çok mutluyum. “Sen cümle yanındaki küçümseme yazmak gerekir.”

Demokrat aday Hillary Clinton dedi, “James Comey, FBI müdürü göre, suçlanan gereken kişidir. Bu inanılmaz. Seni politik nerede durduğunuzu bilmiyorum, demek – Hollywood Reporter için çalışmak o yüzden sol yalın eminim. Ama o Bingazi’de ölen insanlar hakkında yalan söylediğini bana inanılmaz ve hâlâ e-postalar hakkında yalan ve Donald Trump bu çift hakkında bir şeyler söylüyor ve bağlamı dışında tamamen almış. ”

Aslında, FBI Direktörü James Comey Clinton suçlanan olması tavsiye etmedi. E-posta tartışmalara ilişkin yaptığı açıklamada, Comey Devlet eski Sekreteri aleyhine dava getirecek “Bizim yargı hiçbir makul savcı olduğunu” söyledi.

Yorumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Etiketler:

Chat Sohbet Odaları Omegla Sitesi Sohbet Sayfa başına git
sohbet sohbet odaları sohbet odaları sohbet odaları sohbet