Emma Stone onun en büyük güzellik pişman ortaya koymuştur

admin     10-24-16     Magazin     Emma Stone onun en büyük güzellik pişman ortaya koymuştur

emma Taş defalarca onu şık saç fanlar wows ve makyaj görünüyor ve kırmızı halı kapalı, ancak 27 yaşındaki şimdi güzellik geldiğinde hep bir ana olmamıştır itiraf etti. Easy A aktris o bir genç iken oluştu onun en büyük güzellik pişmanlık paylaştı.

 
Emma Stone onun en büyük güzellik pişman ortaya koymuştur

Vogue 73 Sorular videosu birinde, Amerikan güzellik onun gençlik yıllarında sahte tan ile overdid itiraf etti. o genç kendini vermek ne tavsiye sorulduğunda “self-tanner ile durdurun, yeter,” diye quipped.

Bu onun klibi sırasında ortaya tek güzellik sırrı değildi. Birdman yıldızı da kumral, esmer ve sarışın olmak üzere o sarstı tüm saç renkleri, dışarı, en sevdiği gölge “muhtemelen kırmızı” olduğunu ortaya çıkardı.

 

aktris ona kırmızı saç rengini tercih itiraf

o moda İncil Kasım kapağında oynadı diye bir peri kesim tarzı girmiştir olarak Emma, saçlarını bu hafta başlarında bir heyecan yarattı. bakmak geçici olduğu ortaya çıktı – ancak pek çok taraftar övgü paylaşmak ve yıldızın sert makyaj de sürpriz sosyal medya aldı.

o yakın katıldı yeni filmi La La Land, bir tarama katıldı Emma geri onu omuz uzunlukta bob bu hafta iken çarpıcı görüntüde çocuksu bir kısa uzunluğa sallanan rağmen, ‘bir peruk olduğu ortaya çıkmıştır do arkadaşı Jennifer Lawrence.

 

La La Land Ryan Gosling karşısında Emma yıldız

Hollywood’un yıldızı bir bob tarzı hala saçları ile çeşitli film festivallerine katılıyor, son aylarda co-star Ryan Gosling ile filmi teşvik zor iş başında olmuştur.

merakla beklenen müzikal rom-com Ryan oynayan Sebastian, Los Angeles Emma tarafından oynanan aktris Mia, kalkınan aşık bir caz piyanisti göreceksiniz.

Hem Crazy, Stupid 2011 yılında Aşk ve Gangster Squad 2013 oynadı çifti, daha önce sahip araya gelmiş ilk kez değil.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?