kısa yollar Giriş
icon
icon
Danny Dyer uzun süre EastEnders aktör Michael Lideri haraç yol açar

Danny Dyer uzun süre EastEnders aktör Michael Lideri haraç yol açar

eastenders-1a-a

Danny Dyer Walford adlı sütçü oynayan 31 yıl sonra vefat etti EastEnders aktör Michael Lideri, haraç bir dizi yol açtı. ilk 1985 yılında başlamasından bu yana BBC sabun ortaya çıkmıştı Michael, açıkça geçmişte ve günümüzde, birçok hem onun co-yıldızlı yüksek konuda düzenlenen onların çok sevilen meslektaşı onuruna Twitter almış.

“R.İ.P Michael eski oğlum. RIP,” Mick Carter oynayan Danny, kalp emojiyi bir dizi ekleyerek yazdı. Roxy Mitchell rolündeki Rita Simons, aynı zamanda, Tweeting saygısını ödenen: “Michael bir efsane ve bir beyefendi RIP..”

 

31 yıldır EastEnders göründü Michael Lideri, vefat etti

“Gerçek bir beyefendi & ‘eski yanlısı’ Sana xx özleyeceğim Bizim güzel Michael..” Ted Reilly (Johnny Carter) eklendi: Bonnie Langford (Carmel Kazemi) yazdı “Michael Lideri fazla @bbceastenders yapılmış bir adamdı bir TV şovu daha. Albert Meydanı efsaneye RIP. ”

Eski EastEnders yıldız da Michael onurlandırmak için sosyal medya almış. 2009 yılına kadar Sean Slater oynadı Robert Kazinsky, tweeted: “Eğer Michael gitmek görmek Maalesef, her zaman bir sınıf hareket vardı.” Ve geçen yıla kadar Lola Pearce canlandırdı Danielle Harold, yorumladı: “Michael RIP Böyle bir güzel bir adam ve gerçek bir beyefendi..”

Danny Dyer sevgili aktör haraç açtı

EastEnders ekibi yürekten açıklamada Michael’ın geçen haberi doğruladı. “Biz korkunç bizim sevgili dostum ve meslektaşım Michael Lideri Pazartesi günü vefat duymak için üzülmemiş,” denildi.

“Michael çok ilk bölüm beri gösteri olmuştur ve şiddetle geçmiş ve şimdiki EastEnders ailesi tarafından kaçırılmış olacaktır. Bizim düşüncelerimiz ve derin sempati onun yakın ve sevgili genişletilir.”

Yazı admin Tarafından 24.08.2016 Tarih, Saat 10:45 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
728x90 reklam alanı
Yorum Yap

“Danny Dyer uzun süre EastEnders aktör Michael Lideri haraç yol açar” için bir cevap

  1. Güzel dedi ki:

    guzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir