kısa yollar Giriş
icon
icon
Cheryl ve Liam Payne: ilk X Factor bir araya geldi an bakın

İlk Şubat ayında çıktığını ortaya beri cheryl ve Liam Payne birbirlerine verdikleri sevgi sır yaptık. Ve onlar ilk sekiz yıl önce tanıştığımızda bir anlık uyum vurdu, birlikte ilk çocuk bekliyor söyleniyor çift görünür.

Liam Cheryl yargıç olarak hareket ettiği, 2008, X Factor seçmelerine çifti başlangıçta bir araya geldi. o sadece 14 anda oldu gerçi o Ay’a yaptığı Fly yorumuyla Me sırasında ona göz kırptı zaman, kendine güvenen yarışmacı Cheryl için duygularını açıkça ortaya koydu.
Simon Cowell anında Liam performansı tarafından kazanıldı değildi rağmen, Cheryl onu söylüyorum, genç için yüksek övgü vardı. “Seni seviyorum, Seni karizması var düşünmek gerçekten şirin olduğunu düşünüyorum ve arsız bize verdi küçük göz. ”

onun akıl hocası Simon tarafından kapalı seçildi önce Liam rekabet boot camp aşamasına gelmiştir. Ancak o undeterred ve Cheryl Simon Cowell, Louis Walsh ve Dannii Minogue ile birlikte jüri üzerinde bir kez daha o 16 yaşındayken 2010 yılında tekrar seçmelere.

Cry Me A River adlı yorumuyla tarafından wowed sonra, Cheryl düz rekabetin sonraki tura aracılığıyla Liam oy kullandı.
Cheryl ve Liam ilk kez 2008 yılında bir araya geldi

“Kesinlikle ‘o’ bunu var, ne olursa olsun, onu var,” dedi. “Ben senin sesin gerçekten, gerçekten güçlü olduğunu düşündüm.”

Liam gitti adam yarışmacılar Harry Styles, Niall Horan, Zayn Malik ve Louis Tomlinson ile birlikte boy band içine One Direction yerleştirilmesini ve o ve Cheryl zamandan beri aynı çevrelerde çalıştırmak devam etmiştir.
çift birlikte ilk çocukları bekliyor söyleniyor

Aynı yönetim şirketi ile imzalanan Hem onlar kocası Jean-Bernard Fernandez-Versini gelen Cheryl gizli bölme ardından Aralık 2015 yılında bir romantizm vurdu inanılıyor.

Cheryl boşanma seti bu hafta tamamlanması ve gebelik söylentiler yoğunlaşan şimdi ile, o çift hareket ve birlikte hayatlarını zevk hazır görünüyor.

Yazı admin Tarafından 20.10.2016 Tarih, Saat 1:18 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
728x90 reklam alanı
Yorum Yap

“Cheryl ve Liam Payne: ilk X Factor bir araya geldi an bakın” için bir cevap

  1. sevda dedi ki:

    güzel makale

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir