Renk seçin:
Cheryl ve Liam Payne: ilk X Factor bir araya geldi an bakın

Cheryl ve Liam Payne: ilk X Factor bir araya geldi an bakın
sohbet

İlk Şubat ayında çıktığını ortaya beri cheryl ve Liam Payne birbirlerine verdikleri sevgi sır yaptık. Ve onlar ilk sekiz yıl önce tanıştığımızda bir anlık uyum vurdu, birlikte ilk çocuk bekliyor söyleniyor çift görünür.

Liam Cheryl yargıç olarak hareket ettiği, 2008, X Factor seçmelerine çifti başlangıçta bir araya geldi. o sadece 14 anda oldu gerçi o Ay’a yaptığı Fly yorumuyla Me sırasında ona göz kırptı zaman, kendine güvenen yarışmacı Cheryl için duygularını açıkça ortaya koydu.
Simon Cowell anında Liam performansı tarafından kazanıldı değildi rağmen, Cheryl onu söylüyorum, genç için yüksek övgü vardı. “Seni seviyorum, Seni karizması var düşünmek gerçekten şirin olduğunu düşünüyorum ve arsız bize verdi küçük göz. ”

onun akıl hocası Simon tarafından kapalı seçildi önce Liam rekabet boot camp aşamasına gelmiştir. Ancak o undeterred ve Cheryl Simon Cowell, Louis Walsh ve Dannii Minogue ile birlikte jüri üzerinde bir kez daha o 16 yaşındayken 2010 yılında tekrar seçmelere.

Cry Me A River adlı yorumuyla tarafından wowed sonra, Cheryl düz rekabetin sonraki tura aracılığıyla Liam oy kullandı.
Cheryl ve Liam ilk kez 2008 yılında bir araya geldi

“Kesinlikle ‘o’ bunu var, ne olursa olsun, onu var,” dedi. “Ben senin sesin gerçekten, gerçekten güçlü olduğunu düşündüm.”

Liam gitti adam yarışmacılar Harry Styles, Niall Horan, Zayn Malik ve Louis Tomlinson ile birlikte boy band içine One Direction yerleştirilmesini ve o ve Cheryl zamandan beri aynı çevrelerde çalıştırmak devam etmiştir.
çift birlikte ilk çocukları bekliyor söyleniyor

Aynı yönetim şirketi ile imzalanan Hem onlar kocası Jean-Bernard Fernandez-Versini gelen Cheryl gizli bölme ardından Aralık 2015 yılında bir romantizm vurdu inanılıyor.

Cheryl boşanma seti bu hafta tamamlanması ve gebelik söylentiler yoğunlaşan şimdi ile, o çift hareket ve birlikte hayatlarını zevk hazır görünüyor.

Yorumlar
Cheryl ve Liam Payne: ilk X Factor bir araya geldi an bakın Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. avatar sevda dedi ki:

    güzel makale

Etiketler:

Chat Sohbet Odaları Omegla Sitesi Sohbet Sayfa başına git
sohbet sohbet odaları sohbet odaları sohbet odaları sohbet