kısa yollar Giriş
icon
icon
Cheryl Instagram kesmek gibi fanlar çılgınlık içine gitmek

Cheryl Instagram kesmek olmuştur?

Bir siber kuvveti Pazartesi sabahı Cheryl sosyal medya hesabı üzerinden almış ortaya çıktı Hayranları karışık ve çileden kalmıştı.

Bir tuhaf fotoğraf “cin $ seng” denilen Danimarka’da bir Twitter hesabı insanları yönlendiren, onun sayfada yayınlanmıştır. Cheryl başlığı okudu: “Heyecan @ xxxginseng hes benim bae izle !!”

 
Cheryl Instagram Pazartesi sabahı kesmek oldu

68 izleyeni var Twitter hesabı, “CyberWolfGang” adlı bir grup tarafından çalıştırılması gibi görünüyor.

İki küfür dolu fotoğraflar biri o bir bebek sahibi olmak söyleniyor kiminle Cheryl erkek arkadaşı Liam Payne, sevk, asıldı.

taraftarların şarkıcı lejyon bile Cheryl kesmek olduğunu grup arkadaşları Aloud Liam ve onun eski Kızlar bildiren, destek çıktı.
Fanlar hackerlar de çileden kalmıştı

yazdı bir takipçisi “Cheryl adamlar !! X @ liampayne @ kimberleywalshofficial @lilcola @iamlil, kesmek olmuştur”.

“@lilcola @kimberleywalshofficial Yardımcı olabilir ???” kendi yorumunda Nicola Roberts ve Kimberley Walsh etiketleme, başka yayınlanmıştır.

Başka yazdı ise “! STOOOP Cheryl Instagram çekil,” bir fan yalvardı: “. Omg ben dumanlı ediyorum”
Cheryl sevgilisi Liam Payne ile bir bebek sahibi söyleniyor

Cheryl 33, son zamanlarda çok spekülasyon konusu olmuştur. O One Direction şarkıcı Liam, 23 ile ilk bebeği bekliyor söylenir ve Cheryl sonra yoğun söylentiler bir bebek yumru gibi görünen ile resmedilmiştir edildi.

Cheryl İngiltere’de iken, sevgilisi ilk albümü kaydederken, Los Angeles olmuştur. Liam o gece kulübünde Entrika de partied Las Vegas başlığı, hafta sonu haklı bir mola aldı.

kendisi ve DJ Zedd birlikte hayranları tarafından çevrili DJ standında duran bir fotoğraf paylaşımı, Liam yazdı: “Çok eğlenceli gece en çok #vegas izin @zedd kardeşim ile birlikte şarkı doğaçlama.”

Yazı admin Tarafından 25.10.2016 Tarih, Saat 2:04 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
728x90 reklam alanı
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir