kısa yollar Giriş
icon
icon
Büyük İngiliz Bake Off 2016: fan favori yarı finalde çadır yaprakları

SPOILER ALERT: HERHANGİ BAŞKA Çarşamba gecesi’S EPISODE İZLEYEN DEĞİL VARSA OKUYUN YAPMAYIN

O 2016 Kapalı Büyük Britanya Bake ilk bölüm beri pasta hamurun içine bayılan kadın geçirdi – ama gece ünlü kayan yazı bırakmak Selasi sırası oldu.

kimin yeteneği kalp çarpıntı bankacı, ona gösterinin 7 serisinin başından itibaren taraftarların ligleri kazandı basınç altında serin kalmak (ve katil kek oluşturmak) için, ne yazık ki Mary Berry ve yeterince Paul Hollywood’un rekabet sağ kalmayı etkilemek için başarısız Final için.
İngiliz Bake Off ✔ @BritishBakeOff
Elveda, tatlı Selasi – harika olmuş ve ailenizin gurur yaptık. #GBBO

Onun kaderi karar edildikten sonra Karakteristik iyimser, Selasi onun palmiers içine ağlıyor değildi.

“Bu şahsen benim için bir kitlesel büyük bir başarı olduğunu ve ailem, yarı finale almak için,” dedi. “Bu görkemli, kesinlikle şaşırtıcı oldu, ben tüm ekledi. Ben son engel neredeyse, ve sonra ben topu düştü. Ben kimseye suçlama olamaz ama ben, gidiyor üzüldüm ama aynı zamanda da kabul etti. ”

 
Çok uzun, Selasi
ilerleme hızı ve o (onun pili işe yaramadı!) zamanında pişirmek için yaptığı pasta yarattıkları iradeli fro olarak – yarı finalde Selasi aslında bir an onun serin kaybetti ilk kez oldu. soğukkanlı yarışmacı biraz kanadı var mı rağmen ancak, kendisine yeni takma çok kısmi olduğunu itiraf etti.

“Ben beni gülümsetiyor yapar Serin Mr veya gülerek Zen bankacı olarak bilinen olduğumu okudum,” dedi. “Ben çok koydu ediyorum ve bu yüzden soğutulmuş çünkü bazen korkutucu olabilir. Ben mümkün olan en iyi şekilde şeyler bakmak ve panik gerekmez hissediyorum iyimser olduğunu ömrü boyunca elde etmek için en iyi yol olduğunu düşünüyorum olmak. ”

İngiliz Bake Off ✔ @BritishBakeOff
RT Şu anda Selasi büyük bir kucaklama vermek istiyorum. Ne adam
Onu ve onun paylaşılan lakap Benjalasi kazandığı benjamina ile olan ilişkisi hakkında çok güldü.

“Biz böyle bir iyi kardeş / kardeş ilişkisi var,” diye itiraf etti. “Biz çadırda böyle büyük bir bağ vardı ve o benim espriler güldü. Fırıncılar çok özel bir ilişkimiz var, “diye devam etti. “Biz ilk günden itibaren bağlanmış ve şimdi her gün konuşmak – biz tüm büyük arkadaşlar tutmuş o kadar güzel.”
Ve bu değildi sadece bize Selasi çadırı terk görmek için heartbroken kim. “Bana Selasi veda daha kimse daha üzücü,” Meryem gösteriden sonra söyledi. “Ne büyük bir karakter ve ne bir fırıncı.”

“Ben Selasi gurur duyuyorum,” Paul ekledi. “Ben onun büyük bir fırıncı olduğunu düşünüyorum ve o pişirme devam edecektir.”

Eğer 2016 Off Büyük Britanya Bake kazanan taç olacak sizce kim

Yazı admin Tarafından 20.10.2016 Tarih, Saat 1:13 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
728x90 reklam alanı
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir