kısa yollar Giriş
icon
icon
Bu bir şey sağlıklı bir bebek sahibi olacak olup olmadığı endişesi ve ben vadede bebeği taşıyacak olup olamayacağını oldu

Bu bir şey sağlıklı bir bebek sahibi olacak olup olmadığı endişesi ve ben vadede bebeği taşıyacak olup olamayacağını oldu.
_90776508_susiegilden18weekspregnant

90F (32C) ısı kolay bir şey – – “Şimdi ben uzun kollu ve uzun pantolon yeterince örtbas ediyorum olmadığı konusunda endişe olmak zorunda. Ve Deet [insektisit] kaplı Bu bütüne anksiyete bir seviye eklediği deneyim.”

Dünya Sağlık Örgütü “güçlü bir bilimsel konsensüs” Zika bebekler anormal küçük başkanları ile geliştiği mikrosefali denilen bir doğum kusuru, nedenleri ve ABD Hastalık Kontrol Merkezleri nedensel bağlantı “şimdi açık” diyor olduğunu söyledi.

Annesi Latin Amerika’da ZIKA sözleşmeli sonra Mikrosefalili Teksas’ta doğan bir bebek bu ayın başlarında öldü. Ama sağlık yetkilileri, Miami Wynwood mahalle şimdiye kadar sivrisinek yerel hastalık verici ülkede tek bir yer olduğunu söyleyebilirim.

İlk olgu Temmuz ayı sonlarında rapor edildikten sonra, en az 25 kişi alanda virüsü daralmıştır.

yetkililer ayakta su boşaltma ve böcek kovucu ile giyim ve çıplak cilt kaplayarak sokması kendilerini korumak için Florida insanları teşvik ediyoruz. Uçaklar yetişkin sivrisinek hedef pestisit sprey edilmiş ve larva yiyen bakteri tabletleri Kanalizasyona bırakılan.

Bu arada hamile kadınlar, korunmasız cinsel ilişki yoluyla bulaşmasını önlemek uzakta Wynwood alanından kalmak ve onlar virüs olabilir endişeleriniz varsa kan veya idrar testi almaya söylendi.

dünyada zika virüsü

60’tan fazla ülke ve bölge artık ZIKA devam iletimi var
yaklaşık 1.800 örnekleri bugüne kadar teyit ile Zika ilgili doğum kusurları vakaları, Brezilya merkezli edilmiştir
Ülkenin dışında seyahat ederken ABD’de en az 1.955 kişi ZIKA sözleşmeli ve yaklaşık 22 vaka cinsel yolla bulaşan edilmiştir
Şimdiye kadar 25 kişi Florida’da yerel sivrisinek virüs sözleşmeli
Porto Riko, ABD toprakları yaklaşık 6.500 yerel edinilen vakaları gördü ve 30 seyahat ile ilişkili
Kaynaklar: WHO, CDC, Sağlık Florida Bölümü

Everthing ZIKA ve mikrosefali hakkında bilmeniz gereken

Gilden, 37, sadece birkaç mil Wynwood bir PR firması için çalışıyor, ve o 18 hafta önce hamile olduğundan beri mahalle olmuştur.

Ancak, o o hafif ateş, döküntü ve eklem ağrısı içerebilir hastalık, belirtileri yok emin olduğunu söylüyor.

Ne o en “rahatsız edici” bulduğu hamile kadınlar ve bebekleri risk hakkında net bilgi eksikliğidir. ve ayrıca virüsün yayılmasını mücadele – O ABD hükümetinin anlayışı geliştirmek çok daha önceden yapmış gerektiğine inanıyor.

“Biz araştırma eklemek olabilir gerçekten önemli parayı geri tutan bir siyasi sisteme sahip,” diyor.

Yazı admin Tarafından 16.08.2016 Tarih, Saat 9:16 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
728x90 reklam alanı
Yorum Yap

“Bu bir şey sağlıklı bir bebek sahibi olacak olup olmadığı endişesi ve ben vadede bebeği taşıyacak olup olamayacağını oldu” için bir cevap

  1. merve dedi ki:

    güzel bir haber

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir