Renk seçin:
Bratton İstifasını ‘Broken Windows’ Kontenjanları That Ayırım Karşı Kötü New Yorklu herhangi Fark Yaratır mı

Bratton İstifasını ‘Broken Windows’ Kontenjanları That Ayırım Karşı Kötü New Yorklu herhangi Fark Yaratır mı
sohbet

Bratton İstifasını ‘Broken Windows’ Kontenjanları That Ayırım Karşı Kötü New Yorklu herhangi Fark Yaratır mı?
Bir Watchdog grubu içindeki kaynaklardan polis davranış kalıplarını belgelemektedir.

13246584913_eaed55e789_z

Fifth Avenue, NYC kadar NYPD Polis Komiseri Bill Bratton 2014 St Patrick Günü Yürüyüşü
Fotoğraf Kredi: Diana Robinson / Flickr CC

NYPD Komiseri Bill Bratton son zamanlarda özel sektörde daha iyi bir ücretli bir pozisyon için görevinden ayrılmak için onun planlarını açıkladı. En yaygın politikacılar ve gazeteciler özellikle NYC yaptığı hizmet için ve genellikle kolluk arenada liderlik yaptığı yıllardır insanın yönde coşkun övgü yönlendirilerek habere yanıt verdi.

PROP (Polis Reformu Organizasyon Projesi) biz Bratton adlı “hizmet” ve bir kesinlikle farklı görüşe sahip “liderlik.” Geçtiğimiz birkaç yıl içinde biz ihlalleri hepsi çok farkında olmak ve renk kolluk-kota-odaklı “kırık camlar” polislik-etti günlük zararınız öncelikle yoksul New Yorklular için onun yaklaşımı hakaretleri var.

bu ayrımcı uygulamalar hakkında bilgi bir ana yolu kolluk kuvvetleri kendileri aracılığıyla, uzanmak asistan bölge avukat veya polis memuru, bize-sık sık bilgilendirmek için değil, her zaman gizli bir temel-yaklaşık adaletsizlikler hakkında düzenli sistem içinde karşılaştıkları . Bu günlük haksızlıklar derin antagonizma ve bu görevlilerin bazıları bir dispiriting şüpheciliği aşılamak ise renk birçok kişi polis ve diğer ceza adalet uzmanları karşı hissettikleri güvensizlik yakıt.

Son zamanlarda bir asistan bölge avukat bize temas ve bu sert gerçekleri bildirdi:

NYPD sadece renk mahallelerde esrar odaklanmış gizli buy-ve-büstü gerçekleştirmektedir. bölüm tamamen beyaz toplulukları dikkate almaz.

Kalkınma Ajansları Bir New York jüri düşük seviyeli marijuana şarj bir kişiyi suçlamak için oy asla anlıyorum. Yani savcılar arasında yazılı olmayan bir kural olduğunu “A” suç esrar suç suçlanan bir sanık için savunma reddediyor ve mahkemeye gidiyor ısrar ederse, DA olacak “tezgah” davası, o / o için ücret azaltacaktır yani “B” kabahatler. Bir yargıç değil, New Yorklu bir jüri bu yana, “B” kabahatler durumlarda kararı karar, savcıların bu davaları kazanmak için bazı şansına sahip olduğunu hissediyorum.

Onlar sanıklara karşı getirmek suçlamaları kanıtlamak için “Polisler her zaman yalan”.

“Çok nadiren beyaz bir kişiyi kapsayan bir olgu var.”

“Biz insanlara her gün zarar. Her Gün.”

İşte varlığı Bratton ve diğer Bölümü pirinç şiddetle yalanladı onlara gerçek günlük, NYPD kota sistemine özel veya kamuya nesne memurları tarafından sağlanan NYPD faaliyetlerinin hesapları, ama bulunmaktadır.

“Onların sayıları yapmak” için baskı altında her ay, kendi sınırları içinde bir mezarlık ile bir semt çalışan bazı subayların buldukları ölü insanların isimleri ile çağrılarını mezarlık girin ve yukarı yazacak yani “, mezarlık çağrılarını” yayınlayacaktır Mezar.

bir şehir içi semt yeni bir memur sorar ilk sorulardan biri “Ne sayıdır?” dır Bazı yöre-olanlar için, beyaz iyi to-do topluluklara hizmet veren hiçbir kotaları örneğin-var.

Bazı subaylar Ayın en “sıcak nokta” gibi uyuşturucu ticareti veya fuhuş gibi suç açık yer alan bir yer mahalle göz ardı eder için, ve onların kota yerine varsa, bu sitelerin insanları yuvarlar ayın sonunda.

Bir NYPD süpervizörü bir şehir içi alanında bir metro platformunda bir odaya geçiş göreve atanan çaylak memurları getirdi ve için dışarı bakmak ve ücret kaçakçılarını yakalamak için metal kapı yarıklar yoluyla gözetleme onları yönetti. Bir memur ne geçiyorsun “, düşünür? ‘ ve sonra tekrar bunu.

Bir subay, bir odada ya da bir metro platformunda bir yazı arkasına saklanarak pratiği hakkında NYPD yüksek yetkiliye itiraz etti. subay turnike-bu şekilde, onun varlığı etkin bir şekilde caydırmak ücret kaçıranlar tarafından görünür bir yerde durmak istiyor ve o gerçek bir sorun ortaya çıkarsa New Yorklular yardımcı olmak için kullanılabilir olacaktır. “Hayır,” dedi, “biz odaya ve sayıda vurmak istiyorum.”, Anlattı

Bir subay, bir aile için acil ile başa çıkmak için plansız bir gün kapalı onun gözetmen istedi. , Gözetmen cevap verdi, “size yardım etmek ister” “ama senin aktiviteye kontrol etmek zorunda.” memuru kota yerine getirmemiş Başka bir deyişle, onun amiri onun talebini kabul olmaz.

kotaları kendi kafasına iyi polislik fikir açmak nasıl göstermek için, bir subay açıkladı: “Ben iki erkek arasında bir mücadele eğlendirmek ve onları eve göndermek, ben hiçbir kredi almak ben acil bir durumda bir bebek teslim yardımcı olur,. Ben kredi alamadım. Ama emniyet kemeri bilet verecek veya bir durak kaydetmek eğer puan. ”

, Politika ve gazetecilere de dahil olmak üzere, geniş halk çoğunlukla Bratton duyurusu yaptığı polislik kariyeri hakkında encomiums ağırlıklı olarak karşılandı bu vinyet ve tırnak ortaya rahatsız uygulamalar hakkında bilmiyorum başlıca nedeni bu. Ve bütün göstergeler sorumlu insanlar Bölümü James O’Neill yaptığı elle toplanan halefi mevcut Başkanı da dahil olmak üzere, vardır bu şekilde devam etmek istiyorum.

Bir örnek olarak, NYPD düdük üfleme memurlarına karşı misilleme olarak herkesin bildiği titiz. O “Ben kavga break up” Eğer alıntı memur, örneğin “, ulaştırma terapi” olarak bilinen verdirdiler. onun kadar O’Neill departmanı, “baş” diye günde sekiz saat için videoları izlediğinde nerede evinden iki saatlik gidip bir semt onu görevlendirdi.

Bratton ve O’Neill gibi erkekler tarafından yönetilen üst düzey polis yetkilileri, bu tür daire-vagonları taktikleri NYPD kurumsal çıkarlarına hizmet düşünüyorum olsa da, onlar kötü insanlara hizmet hükümetin önlemler, yani yoksul insanların, ihtiyacı olan en başta renk kişiler.

Sistemin sürekli kötü niyetli ve ayrımcı uygulamaların çirkin gerçekler etkin bir şekilde birkaç cesur subay ortaya koymuştur sakıncalı eylemleri biten gerekli temel değişiklikler için presler varlığa gelebilir maruz kalan ve açıkça yeterince geniş hareketinden önce büyük bizim toplum tarafından ele alınmalıdır ve tüm vatandaşları için güvenli, adil ve kapsayıcı bir ortam yaratmak.

Robert Gangi Kentsel Adalet Merkezi’nde kıdemli politika analisti. O, cezaevlerini ziyaret yetkilileri ve mahkumlar ile görüşmek ve 20 yılı aşkın bir süredir ilgili ceza adaleti konularında raporlar yazıyor. Bu süre zarfında New York Islah Birliği Direktörü olarak görev yaptı.

Yorumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Etiketler:

Chat Sohbet Odaları Omegla Sitesi Sohbet Sayfa başına git
sohbet sohbet odaları sohbet odaları sohbet odaları sohbet