kısa yollar Giriş
icon
icon
Angelina Jolie, Brad Pitt Boşanma

Angelina Jolie kocası boşanma davası açtı Brad Pitt için “çocuklarını korumak,” aktris ‘yöneticisi, ortaya çiftin şok bölünmüş etrafında yeni sorular yükselterek .

“Angelina hep çocukları korumak için yararına ne yapacak,” Geyer Kosinski, onun yöneticisi, Radar ortaya çıkardı. “O şu anda gizlilik için kendi ihtiyacı herkesin anlayışını takdir eder.”

Bugün Daha önce bildirildiği gibi, Jolie uzlaşmaz farklılıklar gerekçe Pitt boşanma davası açtı. 41 yaşındaki ziyareti hakları ile Pitt bırakacaktı çiftin altı çocuklar üzerinde tam bir fiziksel velayet, aramaktadır.

 

Jolie temsil avukat ediliyor Laura Wasser onu boşanma işe alındı, Billy Bob Thornton , 2003 yılında ve şu anda onun skandal bölünmüş Johnny Depp temsil etmektedir Amber Heard .

çiftine yakın kaynaklar Angelina kuvvetle aktris olduğunu iddia ederek, Brad’in ebeveynlik tarzı ile aynı fikirde sonra bölünmüş geliyor ki “kendi yöntemleri ile son derece üzgün.”

“Bu karar aile sağlığı için yapılmıştır. O yorumlama ve aile bu sefer de kendi gizlilik, daha sonra yaptığı açıklamada, paylaşılan “avukat Robert Teklif verilmesi sorar olmayacaktır.

 

Bu arada, Angie babası Jon Voight sadece Radar yıkıcı dağılmasından üzerinde yeni ayrıntılar ortaya .

“Ciddi bir şey olmalı dışında bu konuda pek bir şey bilmiyorum,” Voight Radar söyledi. “Ben sadece haber aldım ve ben endişeliyim.”angelina-jolie-speaks-out-on-brad-pitt-divorce

çift ilk kez bir araya Mr. & Mrs. Smith oynadığı sonra, 2005 yılında bir araya geldi. tartışmalı bir ilişki yakından sonra eşi Jennifer Aniston dan Brad Pitt‘in yüksek profilli bölünmüş izledi.

Yazı admin Tarafından 29.09.2016 Tarih, Saat 12:59 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
728x90 reklam alanı
Yorum Yap

“Angelina Jolie, Brad Pitt Boşanma” için bir cevap

  1. sevda handan dedi ki:

    bret pitt boşta yani

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir