Renk seçin:
Anders Lindegaard, iki yıl sonra reality TV yıldızı eşi Misse gelen böler

Anders Lindegaard, iki yıl sonra reality TV yıldızı eşi Misse gelen böler
sohbet

Anders Lindegaard, iki yıl sonra reality TV yıldızı eşi Misse gelen böler


anders-lindegaard-t
anders Lindegaard ve eşi Misse iki yıllık evlilik süresi çağrısında bulundu. çift genç oğlu Julian onların öncelik olduğunu vurgulayan ortak bir açıklamada kendi bölünmüş açıkladı.

“Çünkü uzlaşmaz farklılıklar biz ayrı bir hayat yaşamak için zor bir karar almış,” diye yazdılar. “Oğlumuz için bakım ikimiz için ana öncelik olmaya devam etmektedir.

“Biz nazik gizlilik hepimiz için zor ve üzücü bir zaman ne saygı olur rica ediyorum. Biz bu konuda daha fazla yorum yapacak.”

 

Anders Lindegaard ve eşi Misse 2014 yılında evlendi

Anders, 32, ve İsveç modeli Misse Onlar üç yıl önce kendi oğlu Julian karşıladı 2012’de çıkmaya başladı ve 2014 yılında Mauritius çarpıcı bir plaj düğün düğüm bağladılar.

zaman Preston North End için bir kaleci Danimarkalı futbolcu, o ve Misse “Hayatımızın en iyi gün” olduğunu söyledi. Anders karı koca olarak ilk adımlar atıyor çift gösteren Twitter’da bir fotoğraf paylaştı.

Misse ayrıca kocasının groomsmen tarafından yürütülen kendini bir çırpıda yayınlanmıştır. “Dünyanın en şanslı kız,” diye yazdı.
çift birlikte üç yaşındaki oğlu Julian var

Misse bu yılın başlarında Cheshire Real Housewives üçüncü seri katıldı. O düzenli olarak onu sevimli oğlu resimlerini paylaşıyor, ama son kocasının bir fotoğraf yayınlanmıştır beri altı ay civarında olmuştur.

Onun takipçileri aile yaşamlarında içine bir fikir vermek için kullanılan, genellikle Cindy Crawford benzetilen model. Başka Instagram resim Misse mutfakta Anders pişirme gösterdi. “Ben çalışıyorum Eh,” diye espri yaptı.

Ayrıca kocası ile çeşitli sevilen-up enstantane göndermek için kullanılan oldukça esmer, aşk kalp emojiyi onları altyazı. çiftin bir selfie yanında o yazdı: “Neredeyse eve #missyou bebeğimi geri sayım.”

Yorumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Etiketler:

Chat Sohbet Odaları Omegla Sitesi Sohbet Sayfa başına git
sohbet sohbet odaları sohbet odaları sohbet odaları sohbet