Alex Gerrard o bu tatlı sonrası dördüncü çocuğuna hamile olan duyurdu: fotoğraf görmek

admin     10-29-16     Magazin     Alex Gerrard o bu tatlı sonrası dördüncü çocuğuna hamile olan duyurdu: fotoğraf görmek

alex Gerrard ve kocası Steven gelecek yıl birlikte dördüncü çocuğu bekliyor. yeni varış büyük kız kardeş Lilly-Ella, 12, Lexie, 10 ve Lourdes, beş katılacak.

Cuma sabahı onu Twitter sayfasına alarak, anne-üç yeni kardeş bir ultrason fotoğrafına bakarak kızları bir tatlı siyah beyaz bir resim paylaşımı, büyük bir duyuru yaptı.

“Bizim yeni bebek gelecek yıl !! sayı 4 gelmesi için hepimiz çok heyecanlıyız,” o birkaç bebek ifadeleri yanında tweeted. Daha sonra söyleyerek, onların iyi dileklerin için fanlar teşekkür: “Tüm güzel mesajlar için herkese teşekkür ederiz”

 
 Alex Gerrard 8 @ AlexGerrard7
Hepimiz yeni bebek önümüzdeki yıl gelmesi için çok heyecanlıyız !!

2540 2540 Retweets 9036 9036 beğeni
MERHABA daha önce konuşan !, Alex Steven’ın futbol ayak izlerini takip etmek küçük bir çocuk sahip olma olasılığı hakkında açtı. “Ben o bir gibi ama bize bir üç kız sahip ince olma şansı olacağını daha önce Steven söyledi biliyorum,” diye itiraf etti. “O gülüyor ve onu riske edemeyiz diyor! – Biz başka kız varsa düğünlerde ona bir servete mal olacak”

Eski İngiltere futbol kaptanı, 36 sonra geçen yıl Mayıs ayında Los Angeles’a taşındı Gerrards ve kızları, LA Galaxy, David Beckham’ın eski kulübünde bir sözleşme indi.

 

Alex Gerrard ve kocası Steven birlikte dördüncü çocuğu bekliyor

Devletleri’nde hayatını tartışmak, Steven geçenlerde o ve ailesi yakın zamanda geri İngiltere’ye gitmek için hiç niyetim var CNN söyledi.

“Kendim ve ailem için buraya göz yapmak çok şey var” dedi. “Bu saha dışı bir yumuşak geçiş oldu ve umarım bu yıl başarılı olabilir ve o zaman ben çok mutlu uzağa gidersiniz. Eğer kullanılabilir yapmak istersen. Sadece yaşamak için süper bir yer.”

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?